Návštěvní kniha - archiv

Fetacka v zoo???

[ Pavel čtvrtek 28. července 2022 16:28 ]

Dobrý den, zajímalo by mě jak funguje pokladna zoo. Žena vzala dceru k vám do zoo a volala mi v obavách zda nemohla něco dcera chytit od nějaké nefutne fetacky která se toulala u dámských WC a okolo našeho kočárku! Co to jako kurva je? Má tato zoo nějakou úroveň nebo se má člověk bát vzít k vám malé dítě aby se mu něco nestalo?

[úterý 2. srpna 2022 7:36]

Dobrý den,

velmi nás mrzí, že jste zde měli takovou zkušenost. Mohu Vám potvrdit, že do zoo nepouštíme žádné návštěvníky, kteří jsou pod vlivem drog nebo alkoholu. Pokud se však setkáte s nějakým podezřelým chováním, vždy je potřeba upozornit kohokoliv ze zaměstnanců zoo, kteří budou danou situaci ihned řešit.

Pochvala

[ Libor sobota 9. dubna 2022 17:11 ]

Nádherné lepolero! I za velmi dobrou cenu. Vaší zoo mám moc rád, rád do ní chodím. Jen škoda, že někteří lidé asi neumí číst... Dnes jsem v zoo viděl paní, jak utrhla nějakký keř, či co a přes plot tím krmila slonici Delhi... Asi nevěděla, že to může uškodit. Možná by tam mělo být více upozornění...

Každopádně děkuji.

S pozdravem

Příznivec :-)

[pondělí 11. dubna 2022 8:13]

Dobrý den,

návštěvní řád je v areálu hned na několika místech (u velkých plánků areálu), ale bohužel vždy se najdou lidé, kteří se snaží zvířata krmit či hladit. Pokud takové chování uvidíte, nahlaste jej prosím komukoli ze zaměstnanců zoo.

Děkujeme za Vaši podporu.

Zrušení automatů na kávu

[ Klára čtvrtek 7. dubna 2022 8:02 ]

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, proč jste odstranili automat na kávu v pavilonu u lvů a tygrů? Chápu, že máte otevřené kiosky, ale instantní kávu se smetánkou si raději nedám. Z automatu na kávu byla přeci jen lepší. Neuvažujete o lepší nabídce občerstvení? Myslím tím kvalitní kávu a zdravější pokrmy než jen langoše, hranolky a smažený sýr?

Děkuji za odpověď.

[pondělí 11. dubna 2022 8:11]

Dobrý den,

byla ukončena smlouva s provozovatelem původních automatů, ale již jsou v jednání nové nápojové automaty. Každý víkend si nově můžete vychutnat kávu ve stánku Kukang, který je umístěn podle počasí uvnitř šelmince nebo před ním. Přes hlavní sezónu jednáme o trvalém umístění tohoto stánku v naší zoo.

Občerstvení jsou v pronájmu, nemůžeme tedy zasahovat do jejich jídelních lístků. Bohužel je stále nejvyšší poptávka právě po smažených jídlech.

Hezký den.

Odešla slonice DELHI

[ Ilona Svobodová pondělí 14. března 2022 21:38 ]

Dobrý den,

jak mám rozumět tomu, že odešla slonice DELHI a celý areál pavilonu slonů se bude přestavovat na ASIJSKÝ DůM pro orangutany?

S chovem slonů ve stávajícím vyhovujícím prostoru se už nepočítá?

Sloni byli vždy NEJ... podívaná při návštěvě ústecké ZOO.

Děkuji za odpověď. Svobodová

[úterý 15. března 2022 18:56]

Dobrý den,

slonice Delhi neodešla, stále ji můžete vidět v horní části zoo. Pavilon slonů však není pro chov těchto zvířat zcela vyhovující, proto do budoucna plánujeme umístění Delhi do lepších podmínek, kde bude mít možnost kontaktu s dalšími slony.

Přestavba pavilonu na Asijský dům je nejlepším možným řešením, jak co nejdříve navrátit do zoo orangutany, kteří k Ústí neodmyslitelně patří. Nicméně nové vedení zoo se nechce chovu slonů vzdát nadobro. Jak uvedla paní ředitelka Pšenková již v několika rozhovorech, nový pavilon slonů je také v plánu. Vzhledem k finanční náročnosti prosíme nyní o trpělivost, avšak věříme, že již tento rok uvidíte razantní změny k lepšímu.

Více informací o nových pavilonech a plánech na obnovu zoo budeme vždy včas informovat.

Hezký zbytek dne.

Navsteva

[ Kateřina úterý 1. března 2022 19:06 ]

Dobrý den, chceme navstivit v nejbližších dnech zoo. Chci se zeptat, zda jezdí vláček, popřípadě zda má nějaký jízdní rad? Mají restaurace/stánky v zoo otevřeno? Dekuji za odpověď; krásný den :)

[středa 2. března 2022 8:23]

Dobrý den,

vláček jezdí pouze v letní sezóně, tedy od 1.4. Restaurace Savana i menší občerstvení v areálu zoo (Pueblo a Savanka) jsou otevřené.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme hezký den.

DOTAZ

[ Eliška pátek 11. února 2022 8:05 ]

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda musím být očkovaná nebo mít test atd:.. když chci navštívit vaší zoo ?

[pátek 11. února 2022 10:38]

Dobrý den, pro návštěvu zoo není potřeba test ani očkování. Platí pouze povinnost nosit respirátor (nanoroušku) ve vnitřních prostorech, tedy uvnitř pavilonů.

S přáním hezkého dne,

Anna Čermáková

letní sezóna: duben - září

od 9.00 do 18.00 h Dolní pokladna:

od 9.00 do 18.00 h Horní pokladna:

otevřeny Pavilony:

do 19.00 h Areál zoo:

více

letní sezóna: duben - září

140 Kč Dospělí:

70 Kč Děti, studenti, důchodci:

370 Kč Rodinné vstupné (2 + 2):

více

Pomáháme přírodě