Naši adoptivní rodiče

adoptivní rodič adoptované zvíře počet kusů
Dagmar Mandovcová makak kápový 1 ks
Lenka Sikorová karetka novoguinejská 1 ks
Martin Kraus sova pálená 1 ks
Martin Kraus želva uhlířská 1 ks
Monika Bretová aligátor americký 1 ks
Pavel Jůza lama krotká 1 ks
Pavel Jůza pony shetlandský 1 ks
Veronika Příhodová chameleon jemenský 1 ks
Žáci 4. A ZŠ E. Krásnohorské, Ústí nad Labem želva vroubená 1 ks
A. Haku Gabčanová, Litoměřice krajta královská 1 ks
Adél a Mišut Carskovi agama kočinčinská 1 ks
Adriana Glosová surikata 1 ks
Agáta Seidelová kajmánek malý 1 ks
Agentura práce Gadasová s.r.o. pekari páskovaný 1 ks
Albert a Alex a Kryštof Vodičkovi želva uhlířská 1 ks
Albert Achs korálovka sedlatá sinaloaská 1 ks
Albert, Marie a Aleš Cmuntovi, Ústí n. Labem scink dlouhonohý 1 ks
Alena a Josef Tröglovi makak kápový 1 ks
Alenka Belánová leguán nosorohý 1 ks
Alice Sýkorová tana severní 1 ks
Anastasia Matyunina sova pálená 1 ks
Andrea a Adriana Väterovi trnucha mřížkovaná 1 ks
Andrea Sršňová, Litoměřice agama kočinčinská 1 ks
Anička Černá vari černobílý 1 ks
Anička, Madlenka, Toníček, Malvínka Janovských a Šimonek Bureš agama molucká 1 ks
ANNA FOCKE kaloň pobřežní 1 ks
autorka detektivek Veronika Černucká ovce domácí - kamerunská 1 ks
Autorka detektivek Veronika Černucká, Osek sova pálená 1 ks
Barbora Jenčková leguán kubánský 1 ks
Bc. Aneta Krausová alpaka 1 ks
Bc. Markéta Houdková pralesnička strašná 1 ks
Běhámespolu.cz ara červenouchý 1 ks
Běhámespolu.cz ara vojenský 1 ks
Běhámespolu.cz chameleon jemenský 5 ks
Běhámespolu.cz kakadu palmový 1 ks
Běhámespolu.cz leguán kubánský 3 ks
Běhámespolu.cz leguán nosorohý 2 ks
Běhámespolu.cz tučňák brýlový 3 ks
Blanka Vajrychová irbis 1 ks
Brůnovi - Pragostem s.r.o., Pardubice leguán nosorohý 2 ks
Centrální operační sály Masarykovy nemocnice nandu pampový 1 ks
Čerpací stanice Ona Kounov sova pálená 1 ks
Dana a Dušan Výborní, Sebuzín sýček obecný 1 ks
Dana a Jindra Skrčení puštík bělavý pobaltský 1 ks
Dana Černovská nandu pampový 1 ks
Dana Šalatová, Žim zebra Hartmannové 1 ks
Daniel Šupík hroznýš královský 1 ks
Daniel Šupík želva tlustohrdlá 1 ks
Darina Vodrážková, Praha tapír čabrakový 1 ks
Dášenka Mandovcová, Ústí nad Labem kosman zakrslý 1 ks
David Nosek +Barča Nosková vydra malá 1 ks
David Stárek kajmánek malý 1 ks
Davídek Vávra Bohušovice nad Ohří želva uhlířská 1 ks
Dětský Domov a Školní jídelna, Špálova 2, Ústí nad Labem, Rodinná skupinka - Sluníčka tana severní 1 ks
Děvčata ze třídy 6.A a kluci Šesták, Berjak, Hanzal, Hetzendort, Grivalský, Vlček želva stepní 1 ks
Doležalovi sýček obecný 1 ks
Dominika Kňazovická korovec mexický 1 ks
Emergency MN ambulance č. 4 sovice sněžní 1 ks
Eva a Jaroslav Novákovi, Ústí nad Labem (ANO 2011) gepard štíhlý 1 ks
Eva Holbusová sýček obecný 1 ks
Eva Hrdá a Eva Valentová, Přelouč chameleon jemenský 1 ks
Eva Hubková a Libor Malý, Praha levhart mandžuský 1 ks
Eva Šlégrová, Ústí nad Labem sova pálená 1 ks
Eva Zaplatílková , Ústí nad Labem sova pálená 1 ks
Evička Jurincová sova pálená 1 ks
Fanoušci Červeného Trpaslíka papoušek vlnkovaný 1 ks
Felix Neumann irbis 1 ks
Gabriela Bendlová pralesnička azurová 2 ks
Gabriela Seidelová želva ostruhatá 1 ks
Hana Boušová piraňa Nattererova 1 ks
Hana Lauková, Most piraňa Nattererova 1 ks
Hana Moleková Ústí nad Labem želva zelenavá 1 ks
Hanička a Tomášek Slukovi, Bořislav muntžak malý 1 ks
Harvey Kobal želva ostruhatá 1 ks
HAVELKA PETR ÚSTÍ NAD LABEM voduška červená 1 ks
Helena Nováková, Ústí nad Labem sklípkan Smithův 1 ks
Helena Nováková, Ústí nad Labem sklípkan Smithův 1 ks
Horst Gyra puštík bělavý pobaltský 1 ks
Horst Gyra sovice sněžní 1 ks
Chudinovi :) žako šedý 1 ks
Ina Jarolímková chameleon jemenský 1 ks
ing. Daniel Zelenka pralesnička strašná 1 ks
Ing. Eva Fialová, poslankyně PSP ČR (ANO 2011) Ing. Helena Nováková slon indický 1 ks
Ing. František Hlavatý, Ústí nad Labem lvíček zlatý 1 ks
Ing. Nikola Jelínková a Jiří Mládek jelen bělohubý 1 ks
Ing. Stanislava Langrová a děti Eliška, Štěpánka a Kristián, Krásná Lípa gibon bělolící 1 ks
Irena a Radek Mildnerovi,Teplice guanako 1 ks
Irena a Radek Mildnerovi,Teplice kajmánek malý 1 ks
Ivana Francová ara vojenský 1 ks
Ivana Kocánková tana severní 1 ks
Iveta Hofmanová osel somálský 1 ks
Jakub a Štěpán Havránkovi želva stepní 1 ks
Jakub Cimerman, Lovosice želva stepní 1 ks
Jan a Vítek Svobodovi leguánek modravý 1 ks
Jan Hofman osel somálský 1 ks
Jan Mužík, Ústí nad Labem nilgau 1 ks
Jan, Bára a Anna Šiblovi Sommerovi majna Rothschildova 1 ks
Jana a Dušan Kojetínovi kakadu palmový 1 ks
Jana a Jan Klenerovi sova pálená 1 ks
Jana Malá, Klapý pásovník krátkoocasý 1 ks
Jana Urbánková sova pálená 1 ks
Jarka Jahelková korunáč vějířový 1 ks
Jarka Školníková voduška červená 1 ks
Jaroslav Komínek chameleon jemenský 1 ks
Jaroslav Stumpf z Ústí nad Labem mandril rýholící 1 ks
Jaroslav Stumpf z Ústí nad Labem sup himálajský 1 ks
Jaroslav Švejdar, Ústí nad Labem lemur kata 1 ks
Jaroslav Švejdar, Ústí nad Labem lvíček zlatý 1 ks
Jarošťáci kachnička mandarínská 1 ks
Jeníček, Šíma, Matěj, Kačka a Honza Štemberovi, Žežice, Ústí nad Labem sova pálená 1 ks
Jeníček, Šíma, Matěj, Kačka a Honza Štemberovi, Žežice, Ústí nad Labem sovice sněžní 1 ks
Jindřich Knorr bazilišek zelený 1 ks
Jindřiška Kažimírová voduška jelenovitá 4 ks
Jirka Černý majna Rothschildova 1 ks
Jiří Horák želva ostruhatá 1 ks
Jitka a Petr Balatovi, Krupka antilopa jelení 1 ks
Jitka a Petr Balatovi, Krupka sova pálená 1 ks
Jitka Kubištová puštík bělavý pobaltský 1 ks
Johanka Wankeová, Mikuláš Wanke sova pálená 1 ks
Jožin a Pája krajta zelená 1 ks
JT SERVICE company s.r.o. sova pálená 1 ks
JUDr. Ivan Elischer rosnička včelí 1 ks
Kačenka Krejčí, Káraný kachnička mandarínská 2 ks
Kačenka Šmídlová želva uhlířská 1 ks
Kačenka Ženíšková, Modrá u Děčína trnorep skalní 1 ks
Káťa a Týna Renglovy bazilišek zelený 1 ks
Kateřina a Vítek Chocholoušovi, Ústí nad Labem kachnička mandarínská 1 ks
Kateřina a Vítek Chocholoušovi, Ústí nad Labem kaloň pobřežní 1 ks
Kateřina Hasilová, Ústí nad Labem želva ostruhatá 1 ks
Kateřina Zubrová lori zelenoocasý 1 ks
Klára Stárková chameleon jemenský 1 ks
Klárka a Kubíček Urbanovi, Teplice gueréza pláštíková 1 ks
klub žen-šen: Ludmila, Jitka, Iveta a Richard  z UL čukvala zavalitá 2 ks
kluci Kobrlovi, Ústí n. L. pralesnička pruhovaná 1 ks
kolektiv pracovníků Katedry jaderných reaktorů ČVUT FJFI lenochod dvouprstý 1 ks
Kristina Kaiserová výr velký 1 ks
Kristýna Chroustová papoušek vlnkovaný 1 ks
Květoslav Zaplatílek , Ústí nad Labem piraňa Nattererova 1 ks
KZ Praktic s.r.o. panda červená 1 ks
Lenka Koriťáková želva zubatá 1 ks
Lenka Machová, Ústí nad Labem leguán kubánský 1 ks
Lenka Moravcová žako šedý 1 ks
Linda Zeťová a Patrik Novák chameleon jemenský 1 ks
Lucie Gerychová a Martina Slabá makak kápový 1 ks
Lucie Kolankiewiczová, Ústí nad Labem surikata 1 ks
Ludmila Bendová, Kralupy nad Vltavou ropucha argentinská 1 ks
Ludmila Bendová, Kralupy nad Vltavou rosnice siná 1 ks
Lukáš Antal a Pavla Šťastná, Štětí kosman zakrslý 1 ks
Macánovi jelen bělohubý 1 ks
Magdalena Marie Routnerová, Dubí pony shetlandský 1 ks
Manželé Blahníkovi, Dubí sova pálená 1 ks
manželé Hrotkovi dytík velký 2 ks
Marcel Dvořák velemyš obláčková 1 ks
Marek Oppel čukvala zavalitá 1 ks
Marie a Markéta Baranovy ara červenouchý 1 ks
Marie a Milan Kořínkovi, Zabrušany pralesnička strašná 1 ks
Marie a Tom Kubíčkovi, Kuba Veselý nandu pampový 1 ks
Marie Matoulková amadina Gouldové 1 ks
Marie, Jiříkov scink dlouhonohý 1 ks
Marketa Altova sýček obecný 1 ks
Markéta Nachtigalová sova pálená 1 ks
Markéta Nachtigalová sova pálená 1 ks
Marťa a Pepa Škorpilovi kystráček modrolící 1 ks
Martin Balej panda červená 1 ks
Martin Cimerman, Lovosice lemur kata 1 ks
Martin Sobota korovec mexický 1 ks
Martina Velíšková sova pálená 1 ks
Martina,Vláďa,Laurinka a Štěpík Pospíšilovi sova pálená 1 ks
Maruška a Honzík Urbíkovi pony shetlandský 1 ks
Město Bílina tučňák brýlový 1 ks
Mgr. Hana Štrymplová a Ing. Linda Štrymplová chameleon jemenský 1 ks
Mgr. Jan Bíl kočka slaništní 1 ks
Mgr. Jiřina Endrštová, Lubná u Rakovníka rosomák sibiřský 1 ks
Mgr. Martin Tomas, Litoměřice makak kápový 1 ks
Mgr. Veronika Novotná, Chlumec sovice sněžní 1 ks
Michaela Dvořáková, Mělník chameleon jemenský 1 ks
Michaela Kaucká dytík velký 1 ks
Michaela Nováková ara zelený 2 ks
Mikolášovi, Roudnice nad Labem sýček obecný 1 ks
Míla Buldra výr velký 1 ks
Milada Lauková, Most pralesnička azurová 1 ks
Milan Kořínek a Katka Čavdarová kožnatka čínská 1 ks
Miloš Huja, Ředhošť koza domácí - holandská zakrslá 1 ks
Míša, Klárka, Majda a Zuzanka surikata 1 ks
MiWes pralesnička azurová 1 ks
Monika Lišková a Miroslav Apjar ara hyacintový 1 ks
Monika Vaněčková, Ústí nad Labem vydra malá 1 ks
MUDr. Jana Mikulcová, Rumburk sup himálajský 1 ks
MUDr. Libuše Frintová, Litoměřice nosál bělohubý 1 ks
MUDr. Martin Frinta, Litoměřice nosál bělohubý 1 ks
MUDr. Martina Pokorná, Ph.D. rosomák sibiřský 1 ks
MVDr. Tereza Frintová kočkodan Brazzův 1 ks
Nikolka a Michaelka Mackovi želva uhlířská 1 ks
Novotní z Chlumce šakal čabrakový 3 ks
Olga Hradecká vari černobílý 1 ks
Olga Kopáčová, Praha trnorep skalní 1 ks
Ováryová Jana a Jasmin piraňa Nattererova 1 ks
Ováryová Jana a Jasmin ropucha argentinská 3 ks
Palác Jordán tygr malajský 1 ks
Pavel Bartoš sova pálená 1 ks
Pavla Linková sýček obecný 1 ks
Pavla Linková výr velký 1 ks
Pavlína a Roman Englerovi sovice sněžní 1 ks
Pavlína Křtěnová Kastlová, Teplice leguán kubánský 1 ks
Pavlína Samešová trnucha mřížkovaná 1 ks
Petr Kofroň výr velký 1 ks
Petr Ptáček pralesnička brazilská 1 ks
Petra Šlechtová sova pálená 1 ks
Radek a Jitka Kaňákovi s Kačenkou a Adámkem muntžak malý 1 ks
Radek a Radomíra Šmejkalovi, Dolní Zálezly výr velký 1 ks
Radiologická klinika Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem tuleň obecný 1 ks
Renata a Tereza Vackovi, Jiří Svoboda a Petr Sloup surikata 1 ks
Restaurace ŠANOVSKÁ KOVÁRNA Teplice kajmánek malý 1 ks
Rodina Losenických pralesnička azurová 1 ks
Rodina Ondráčkova kuskus medvědí 1 ks
rodina Thielova kočkodan Brazzův 1 ks
rodina Thielova kočkodan Brazzův 1 ks
Rodinné centrum Slunečník, z.s. pony shetlandský 1 ks
RONICA, s.r.o. lemur kata 1 ks
Rösslerovi zoborožec vrásčitý 1 ks
Rozhodčí ČMSHb zebra Hartmannové 1 ks
Růžena Lahovská, Pavel a David Novákovi, Ústí nad Labem leguán kubánský 1 ks
Seskupení natalem Bořislav želva uhlířská 1 ks
Slávek Chroust krajta královská 1 ks
Slávek Chroust sklípkan Smithův 1 ks
Sofie Mendlová kajmánek malý 1 ks
Sofinka a Kryštůfek Žilkovi kaloň pobřežní 1 ks
Spolchemie - Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost zebra Hartmannové 1 ks
Statutární město Ústí nad Labem, Městský obvod Neštěmice lenochod dvouprstý 1 ks
Stavební odvodňovací prvky s.r.o. vlk hřivnatý 1 ks
Stella Dejmková želva ostruhatá 1 ks
Šárka Odvárková a Juraj Konečný sika vietnamský 1 ks
Šárka Seemannová sova pálená 1 ks
Šlejharovi z Michalovic u Mladé Boleslavi želva uhlířská 1 ks
Štěpán Stárek, Rumburk leguán kubánský 1 ks
Štěpán Šetek a Adéla Černá, Litoměřice korálovka mexická 1 ks
Štěpánkovi sova pálená 1 ks
Táta&syn s.r.o. amadina Gouldové 1 ks
Teplická ambulance s.r.o. kuskus medvědí 1 ks
Tereza Rabasová puštík bělavý pobaltský 1 ks
Tereza Sotonová agama kočinčinská 1 ks
Terezie a Karel Punčochářovi hulman jávský 1 ks
Terezka Machová sova pálená 1 ks
TOMÁŠ - stavebniny spol. s r.o. lenochod dvouprstý 1 ks
Tomáš Kříž ELEKTROOPRAVY, Praha lori zelenoocasý 1 ks
Tomáš Zahrádka, Ústí nad Labem korálovka mexická 1 ks
Tomáš Zubr ze Zmijozelu zmije obecná 1 ks
Tonová Libuše sova pálená 2 ks
Třída 6.A. ZŠ Velké Březno sýček obecný 1 ks
Třída 6.A. ZŠ Velké Březno zmije obecná 1 ks
Třída 6.A. ZŠ Velké Březno želva stepní 1 ks
Třída Zetíkových cestovatelů ze Smysluplné školy na Lyčkově náměstí ara hyacintový 1 ks
Třída Zetíkových cestovatelů ze Smysluplné školy na Lyčkově náměstí bazilišek zelený 1 ks
Třída Zetíkových cestovatelů ze Smysluplné školy na Lyčkově náměstí kakadu palmový 1 ks
Třída Zetíkových cestovatelů ze Smysluplné školy na Lyčkově náměstí sova pálená 1 ks
Třída Zetíkových cestovatelů ze Smysluplné školy na Lyčkově náměstí zebra Hartmannové 1 ks
Václav Sekera s rodinou, Mnetěš sýček obecný 1 ks
Valca a Vojta Vaněčkovi bazilišek zelený 1 ks
Věra Mlnaříková papoušek vlnkovaný 1 ks
Věrka a Marián Mackovi pralesnička strašná 1 ks
Veronika Arnoldová, Lucie Gerychová (členka UFO Ústí) pony shetlandský 1 ks
Veronika Hamatová pralesnička azurová 1 ks
Veronika Pospíšilová sklípkan potulný 1 ks
Viktorie Mendlová žako šedý 1 ks
V-KLIMA s.r.o. - Veronika Vobrubová gepard štíhlý 1 ks
V-KLIMA s.r.o. - Veronika Vobrubová zebra Hartmannové 1 ks
Vladimír Komárek loskuták posvátný 1 ks
Vojta Malý s rodiči kajmánek malý 1 ks
Vojta Malý s rodiči korálovka sedlatá sinaloaská 1 ks
Vojta Malý s rodiči sýček obecný 1 ks
Vrbovi alpaka 1 ks
Vrcholy Středohoří kystráček modrolící 1 ks
Zdeněk Švec, Horní Libchavy koza domácí - holandská zakrslá 1 ks
Zdeňka Kuželková pásovník dlouhoocasý 1 ks
ZŠ s RVMPP Buzulucká Teplice čukvala zavalitá 1 ks
ZŠ s RVMPP Buzulucká Teplice lemur kata 1 ks
ZŠ s RVMPP Buzulucká Teplice výr velký 1 ks
Zůza Radechovská korálovka mexická 1 ks
Zůza Radechovská sovice sněžní 1 ks
Zuzana Procházková a Tereza Tereščuková (Ústí nad Labem) gepard štíhlý 1 ks
Zuzana Stibůrková voduška červená 1 ks
Žáci a zaměstnanci Základní školy a mateřské školy Třebenice chameleon jemenský 1 ks
Žáci 2. A a 2. B ZŠ Velké Březno želva zubatá 1 ks
Žáci a žákyně Základní školy Teplice, U nových lázní 1102 dytík velký 1 ks
Žáci Speciální základní školy v Lounech, Poděbradova 640 koza domácí - holandská zakrslá 1 ks
Žáci SŠ obchodu, řemesel, služeb a ZŠ Ústí n. L. čukvala zavalitá 1 ks
Žáci ZŠ Jitřní sova pálená 1 ks
Žáci ZŠ Jitřní tamarín bělohubý 1 ks

letní sezóna: duben - září

od 9.00 do 18.00 h Dolní pokladna:

od 9.00 do 18.00 h Horní pokladna:

otevřeny Pavilony:

do 19.00 h Areál zoo:

více

letní sezóna: duben - září

140 Kč Dospělí:

70 Kč Děti, studenti, důchodci:

370 Kč Rodinné vstupné (2 + 2):

více

KOUPIT VSTUPENKY ONLINE

Pomáháme přírodě