Zoo Ústí nadl Labem Zoo Ústí nadl Labem

Dnes je úterý 2. duben 2019 Aktuálně: Manic Street Preachers přijedou kázat na Rock for People Strhující příběh českého operního skladatele Josefa Myslivečka dostane filmovou podobu ve snímku Il Boemo režiséra Petra Václava Pivovar Ferdinand podpoří řadu kulturních akcí. Od Benešovského jarmarku po festival Open Door Hospital Tandemový seskok padákem jako dárek Výhodně do tří severočeských zoo můžete i letos Manic Street Preachers přijedou kázat na Rock for People Strhující příběh českého operního sklada

pátek 29. března 2019 | zdroj: kdykde

Úspěšný projekt tří zoologických zahrad Ústeckého kraje s názvem „Jeden kraj – tři různé zoo“ bude pokračovat i v letošním roce.

Návštěvníci se tak mohou opět těšit na cenově zvýhodněnou vstupenku do děčínské, ústecké i chomutovské zoologické zahrady. Prodej vstupenek odstartuje v pondělí 1. dubna 2019 a do prodeje letos půjde 1200 vstupenek. „Vstupenka má formu pohlednice a zároveň slouží jako soutěžní kupon. Pokud se návštěvníkům podaří projet všechny tři zoologické zahrady do konce měsíce října a nasbírají tak razítka za návštěvu, dostanou se do slosování o zajímavé ceny, přičemž hlavní odměnou bude víkendový pobyt v Ústeckém kraji. Bonusem ke každé zakoupené vstupence je ještě originální magnetka, na které letos zoologické zahrady prezentují zvířata jako vlk eurasijský, tapír čabrakový a charza žlutohrdlá. Cena vstupenky pro dospělého je 260 korun, pro dítě pak 140.

Projekt „Jeden kraj – tři různé zoo“ funguje úspěšně již od roku 2016. Jeho cílem je propagace nejen tří zajímavých turistických cílů, ale také podpora návštěvnosti celého Ústeckého kraje. Na realizaci projektu se podílí nejen zoologické zahrady, ale také zástupci Ústeckého kraje – odbor regionálního rozvoje a oddělení cestovního ruchu Krajské úřadu.  

zimní sezóna: listopad - únor

od 9.00 do 16.00 h Pokladna zoo:

horní vstup uzavřen

od 9.00 do 16.00 h Pavilony:

do 17.00 h Areál zoo:

V březnu je horní pokladna otevřena pouze během víkendů.

více

zimní sezóna: listopad - únor

100,- Kč Dospělí:

50,- Kč Děti, studenti, důchodci:

270,- Kč Rodinné vstupné (2 + 2):

více

Pomáháme přírodě