Zoo Ústí nadl Labem Zoo Ústí nadl Labem

Velikonoce v zoo

pátek 19. dubna 2019 | zdroj: regiony

Velikonoční svátky přinášejí volné dny nejen pracujícím, ale zejména dětem, které budou mít od čtvrtka 18.dubna do pondělí 22.dubna své pravidelné velikonoční prázdniny.

„Každý rok se snažíme rodinám s dětmi k návštěvě a prohlídce zoo přidat něco navíc, tak, aby se zapojit mohl skutečně každý. Nejjednodušší formou jsou různé kvízy a samoobslužné soutěže, takže ani letošní rok není výjimkou. Díky velikonocím je hlavní cena daná předem, jedná se o velké vyfouknuté vejce nandu pampového, které chová naše zoo v horní části zoo. Vejce má světle žlutou barvu a zaplní obě dlaně, neboť měří cca 13 cm. K tomu výherce získá poukázku v hodnotě 1.000 Kč na nákup v Hypermarketu Globus v Trmicích, což je partner naší akce,“ přibližuje tisková mluvčí zoo Věra Vrabcová.
 

V zoo budou probíhat i další předváděcí akce jako je krmení tuleňů, setkání u tučňáků, krmení piraň či letové ukázky dravců, které v zoo zajišťuje externí sokolník. Návštěvníci ho mohou najít na loučce poblíž horního vchodu, kde od 15.00 hodin probíhá cca 40 minutové představení doplněné zajímavým komentářem, včetně zapojení diváků do kontaktu s předváděnými ptáky.

Pro Ústeckenovinky.cz Ing. Věra Vrabcová, Zoologická zahrada Ústí nad Labem

 

zimní sezóna: listopad - únor

od 9.00 do 16.00 h Pokladna zoo:

horní vstup uzavřen

od 9.00 do 16.00 h Pavilony:

do 17.00 h Areál zoo:

V březnu je horní pokladna otevřena pouze během víkendů.

více

zimní sezóna: listopad - únor

100,- Kč Dospělí:

50,- Kč Děti, studenti, důchodci:

270,- Kč Rodinné vstupné (2 + 2):

více

Pomáháme přírodě