Den Policie ČR odstartoval Dárkové září v ZOO

Den Policie ČR odstartoval Dárkové září v ZOO

úterý 5. září 2006

Páteční Den Policie ČR v ZOO se vydařil. V rámci Dárkového září v ZOO na Vás čeká spousta výhod...a jeden nezapomenutelný zážitek :-)

Páteční odpoledne v naší ZOO patřilo Policii ČR, konkrétně správě cizinecké a pohraniční policie, oblastní ředitelství Ústí nad Labem. Kynologická skupina předvedla zájemcům práci se služebními psy. Vyhledávání drog, výbušnin, pachatele v úkrytu, zadržení, zadržení při protiútoku a další dovednosti sledovali návštěvníci doslova se zatajeným dechem. Psovodi zodpověděli všetečné dotazy a také nechali zájemce, zejména z řad dětí, některé psy pohladit či vyzkoušet si rukáv pro figuranta. Kromě toho si mohli všichni vyzkoušet práci s termovizí či speciálními přístroji na vyhledávání padělaných dokladů. O dalších specifikách práce naší Policie informovala tisková mluvčí správy cizinecké a pohraniční policie por. Hauková.

Příjemné odpoledne zároveň odstartovalo Dárkové září v ZOO, tentokráte spojené s očekávaným příchodem vlků hřivnatých. Každý návštěvník ústecké ZOO si odnese drobný dárek v podobě plakátu, denní tisk zdarma a vstupenku, která slouží jako poukázka na 50 % slevu do teplického Aquacentra. Na sobotu 9. září je připraven festival Ústavů sociální péče pod názvem Podejme si ruku za účasti známých osobností a společně s BK Ústí nad Labem připravujeme pro všechny sportovní znalce neobvyklou soutěž o ceny. Podrobnosti o obou těchto akcích Vám přineseme v brzku opět v novinkách, takže sledujte i nadále naše webové stránky!

A teď to hlavní!! Díky ochotě našich slonic a jejich chovatelů byla také prodloužena největší atrakce letošních prázdnin. Každý dvoustý návštěvník ve všední den bude totiž svezen na jedné z našich slonic. Kdo nestihl o prázdninách, má tedy poslední příležitost odnést si ještě v průběhu Dárkového září jedinečný a nezapomenutelný zážitek :-)   

zveřejněno: úterý 5. září 2006 | Roman Nešetřil

Nástup kynologické skupiny Nástup kynologické skupiny
Moderní technika lákala zájemce Moderní technika lákala zájemce

zimní sezóna: říjen - březen

od 9.00 do 16.00 h Dolní pokladna:

zavřeno Horní pokladna:

od 9.00 do 16.00 h Pavilony:

do 17.00 h Areál zoo:

více

zimní sezóna: říjen - březen

120 Kč Dospělí:

60 Kč Děti, studenti, důchodci:

310 Kč Rodinné vstupné (2 + 2):

více

KOUPIT VSTUPENKY ONLINE

Pomáháme přírodě