Dražba dresů HC Slovan na pomoc ústeckým lvům

Dražba dresů HC Slovan na pomoc ústeckým lvům

středa 17. května 2006

Do konce května probíhá internetová dražba retro dresů hokejistů HC Slovan Ústečtí lvi. Její výtěžek je určen na chov lvů v ústecké ZOO, jichž jsou ústečtí hokejisté partneři.

Ve žlutomodré sadě dresů, která byla spjata k výročí 60. let od vzniku hokejového klubu v krajské metropoli, Ústečtí Lvi nepoznali chuť porážky. Peníze, získané dražbou historických dresů, věnuje vedení klubu Zoologické zahradě v Ústí nad Labem - Krásném Březně. Prostředky budou využity pro lvíčata Leona a Ronju. Více nám k tomuto projektu prozradil marketingový asistent Ústeckých Lvů Přemysl Zeman: "Chceme touto formou přispět na dobrou věc. Lvi se vrátili v loňském roce do ústecké ZOO po delší době a my jsme rádi, že jsme mohli být u toho. Stát se patronem těchto šelem je pro nás poctou a příjemnou povinností zároveň".

Na budoucí majitele těchto dresů čeká také speciální dárek."Připravili jsme pro vítěze speciální klíčenky a každý dostane volné dvě vstupenky do ZOO. Navíc čeká na majitele dresu ještě jedno překvapení," dodal Zeman.

"Velmi si vážíme spolupráce s našimi sportovními partnery, mezi které logicky patří především HC Slovan Ústečtí Lvi. Společně připravujeme řadu akcí a v tomto trendu samozřejmě budeme pokračovat. Děkujeme našim hokejistům a jejich fanouškům za tuto novou aktivitu a moc jim přejeme, aby překonali veškerá nerozumná rozhodnutí a nám všem umožnili ochutnat atmosféru nejvyšší soutěže," uvedl Roman Nešetřil z oddělení progace ústecké ZOO.

Aukce dresů končí 31. května 2006 a probíhá na adrese www.hcusti.cz. Vyvolávací cena dresu je 799,-Kč. Zapojíte se i Vy? 

zveřejněno: středa 17. května 2006 | Roman Nešetřil

letní sezóna: duben - září

od 9.00 do 18.00 h Dolní pokladna:

od 9.00 do 18.00 h Horní pokladna:

otevřeny Pavilony:

do 19.00 h Areál zoo:

více

letní sezóna: duben - září

120,- Kč Dospělí:

60,- Kč Děti, studenti, důchodci:

310,- Kč Rodinné vstupné (2 + 2):

více

Pomáháme přírodě