Novoroční přání ředitele zoo

Novoroční přání ředitele zoo

Vážení přátelé, návštěvníci a milovníci zoologických zahrad, nezadržitelně se blíží konec starého roku a začátek toho nového. Všichni máme potřebu bilancovat nad tím, co bylo a dávat si nějaké předsevzetí, co bude. Výsledkem pak bývá rozhořčení, protože lidská mysl bývá převážně nastavená k vybavení si všeho negativního, které to hezké většinou přebije.

Předsevzetí vyslovená na začátku roku pak většinou nevydrží, protože realita bývá mnohdy jiná než se očekávalo a náhodný sled událostí většinou život vede úplně jiným směrem. To je naplnění starého pořekadla: "Člověk míní, ale pán Bůh mění".

Pojďme všichni, v tom Novém roce 2021 ten pohled změnit. Zapomeňme na vše špatné, co nás v tom minulém roce potkalo. Ale zároveň se poučme z toho, co minulý rok přinesl a vyzdvihněme to dobré, co v nás zůstalo. Neklaďme si velkých cílů a přehnaných požadavků najednou v krátkém čase. Naplňujme naše sny a cíle tak, abychom nezklamali sebe nebo naše blízké.

Přeji všem milovníkům a návštěvníkům naší zoologické zahrady v Ústí nad Labem jen to nejlepší v příští budoucnosti. Spoustu zdravých, spokojených a ikonických zvířat. Stabilní a rozrůstající se zoologickou zahradu o nová zvířata, expozice a odborníky, kteří budou svůj chovatelský um využívat ve prospěch zvířat. Především Vám, vážení návštěvníci přeji radost a zážitek z návštěvy naší zoo.Přeji všem zaměstnancům zoologické zahrady v Ústí nad Labem do nového roku především radost a spokojenost. Radost z Vaší práce, neboť ta je nejdůležitější pro pohodu a chov naších zvířat. Práce u zvířat byla vždy výsadou jen těch lidí, kteří zvířatům rozumí a mají je rádi. Nebude-li práce odvedena s radostí, nemůžou být ani spokojená zvířata. Poté může přijít spokojenost. Nás všech.

Přeji všem, nejen našim zvířatům v zoo zdraví, ochranu, lásku všech ošetřovatelů a přízeň nás všech a hlavně návštěvníků. Bez lidí, milující přírodu, nebude zvířat ani v zoo a ani ve volné přírodě.

Vše jen to nej v Novém roce 2021 přeje Vám všem veterinář a ředitel Zoo Ústí nad Labem MVDr. Dušan Usvald.

zveřejněno: čtvrtek 31. prosince 2020 | Dušan Usvald

zimní sezóna: listopad - únor

od 9.00 do 16.00 h Dolní pokladna:

od 9.00 do 16.00 h Horní pokladna:

od 9.00 do 16.00 h Pavilony:

do 17.00 h Areál zoo:

více

zimní sezóna: listopad - únor

100,- Kč Dospělí:

50,- Kč Děti, studenti, důchodci:

270,- Kč Rodinné vstupné (2 + 2):

více

KOUPIT VSTUPENKY ONLINE

Pomáháme přírodě