Zoo Ústí nadl Labem Zoo Ústí nadl Labem

Potěšte své blízké originálním dárkem

středa 13. prosince 2006

Mnoho z nás řeší problém, jak vhodně a při tom originálně potěšit své nejbližší pod vánočním stromečkem. Ústecká ZOO nabízí hned dva typy na pěkný a neotřelý vánoční dárek.

Prosinec je každodročně ve znamení zvýšené poptávky po originálních překvapeních. Mnoho z nás řeší dilema, jak potěšit své příbuzné nebo přátele a zároveň se neopakovat. Jednou z možností, která je každoročně více využívána je adopce oblíbeného zvířete v ústecké ZOO. Zkušenosti říkají, že tento čestný a symbolický dárek udělá mnoho radosti. Samozřejmostí je v tomto případě vystavení adopčního certifikátu a permanentní vstupenka pro obdarovaného. Jako speciální akci jsme letos připravili také dárek pro dárce. Tím jsou 2 volné vstupenky do naší ZOO s platností do konce příštího roku, jako odměna za originalitu při výběru vánočního překvapení. Máte-li zájem o tuto možnost, využijte seznamu adopcí, uvedeného na těchto webových stránkách a poté kontaktujte oddělení propagace, kde Vám rádi vyhoví ve Vašich přáních.

Druhou možností jak vyřešit problém s vánočním dárkem ve spojitosti s naší ZOO je nákup permanetní vstupenky. Permanentky jsou nepřenosné a slouží k neomezenému počtu vstupů v průběhu kalendářního roku. V současné době jsou v prodeji 3 druhy permanentních vstupenek. Základní pro 1 dospělou osobu stojí 350 Kč, zlevněná pro 1 dítě, studenta či důchodce je za 175 Kč a zvýhodněná rodinná pro 2 dospělé a 2 děti za pouhých 700 Kč na rok. Vstupenky se prodávají přímo v pokladně ústecké ZOO a opět jako letošní vánoční akce je připravena odměna pro nakupujícího v podobě 2 volných vstupenek s platností do konce příštího roku. Věříme, že dárkem z ústecké ZOO učiníte svojí rodinu či známé šťastnou a veselou. Akce trvá až do Štědrého dne.      

zveřejněno: středa 13. prosince 2006 | Roman Nešetřil

zimní sezóna: listopad - únor

od 9.00 do 16.00 h Pokladna zoo:

horní vstup uzavřen

od 9.00 do 16.00 h Pavilony:

do 17.00 h Areál zoo:

V březnu je horní pokladna otevřena pouze během víkendů.

více

zimní sezóna: listopad - únor

100,- Kč Dospělí:

50,- Kč Děti, studenti, důchodci:

270,- Kč Rodinné vstupné (2 + 2):

více

Pomáháme přírodě