Zoo Ústí nadl Labem Zoo Ústí nadl Labem

Společná vstupenka do tří zoo

Společná vstupenka do tří zoo

Již třetím rokem nabízejí tři zoologické zahrady Ústeckého kraje, tedy naše zoo, děčínská a chomutovská, svým návštěvníkům cenově výhodnou společnou vstupenku. Díky projektu JEDEN KRAJ – TŘI RŮZNÉ ZOO zájemci zaplatí nižší cenu než při součtu všech tří vstupů.

Společná vstupenka je určena dospělým osobám (260 Kč) a dětem (140 Kč). Kromě vstupenky v podobě pohledu, který je možné z výletu poslat, zahrnuje také dárek – originální magnetku, v každé zoo s jiným motivem. Děčínská zoo si tentokrát zvolila klauna očkatého, oblíbeného Nema J, v Chomutově je to tuleň kuželozubý a v naší zoo horká novinka – tučňák brýlový. Pokud se držitelům vstupenky podaří navštívit všechna tři zařízení do 31. října, budou zařazeni do slosování o hodnotné ceny. Předání cen se koná vždy na jaře následujícího roku ve vybrané zoo. Poprvé to bylo v naší zoo pod dohledem obou slonic, Kaly i Delhi, letos dostalo deset výherců své ceny v Podkrušnohorském zooparku Chomutov u bazénu s tuleni. Výhry jsou záměrně tematicky vybírány z prostředí Ústeckého kraje a jsou zaměřeny spíše na zážitky, jako je např. víkendový pobyt ve sportovním areálu na Klínech, Offroad Safari v Krušných horách či zážitkový program krmení slonů. V roce 2017 odevzdalo soutěžní kupón celkem 547 účastníků, což bylo o 371 více než v roce předešlém.

Prodej vstupenek byl zahájen 1. dubna 2018, kdy jarní počasí začíná do zoo lákat větší množství návštěvníků. O popularitě projektu svědčí fakt, že zatímco v roce 2016 využilo této nabídky 248 zájemců, o rok později jich bylo o 561 více. Jak je vidět na počtu zakoupených vstupenek, zájem se každý rok výrazně navyšuje. V letošním roce by projektu měla být věnována ještě větší mediální podpora, a to i za hranicemi kraje. Cílem je propagace nejen tří zajímavých turistických cílů, ale podpora návštěvnosti celého Ústeckého kraje.

zveřejněno: 1. dubna 2018 | V. Vrabcová

zimní sezóna: listopad - únor

od 9.00 do 16.00 h Pokladna zoo:

horní vstup uzavřen

od 9.00 do 16.00 h Pavilony:

do 17.00 h Areál zoo:

V březnu je horní pokladna otevřena pouze během víkendů.

více

zimní sezóna: listopad - únor

100,- Kč Dospělí:

50,- Kč Děti, studenti, důchodci:

270,- Kč Rodinné vstupné (2 + 2):

více

Pomáháme přírodě