Velké velbloudí křtiny zakončily Dětský den

Velké velbloudí křtiny zakončily Dětský den

pondělí 29. května 2006

Dětský den v ZOO s Hitrádiem FM Labe nabídl mnoho zajímavých zážitků dětem i dospělým. Vyvrcholením vydařeného dne byly bezesporu Velké velbloudí křtiny.

Po celou neděli 28. května probíhal v areálu naší ZOO Dětský den s Hitrádiem FM Labe. I přes částečnou nepřízeň počasí a silnou konkurenci dalších pořadů v blízkém okolí si cestu do ZOO nalezla bezmála tisícovka návštěvníků, kteří určitě nelitovali.

V průběhu dne si mohli na mnoha místech v ZOO zasoutěžit o hodnotné ceny, vyzkoušet své dovednosti na elektrickém býku či horolezecké stěně nebo vychutnat hlavní program na terase restaurace Koliba. Zde rozpoutali moderátoři Hitrádia FM Labe tradiční diskotékový kolotoč, do kterého se zapojila spousta dětí. Nejenom dětem pak zapíval finalista Superstar Julián Záhorovský a se svojí originální pohádkou přispělo k vydařenému odpoledni Divadýlko Rozmarýnek. Na dalších stanovištích se pak návštěvníci setkali s dalšími čestnými hosty - olympijským vítězem MUDr. Lukášem Pollertem či hercem a moderátorem Vladimírem Čechem.

Vydařenou tečkou za celým programem pak byly Velké velbloudí křtiny. Letos narozený sameček dostal od svého patrona, Hitrádia FM Labe jméno Filip. Pro dvě tříleté velbloudice měli možnost vybírat jména návštěvníci. Nejlépe se to zdařilo panu Martinu Horskému z Litoměřic s rodinou. Jména Kara a Kuma korespondují s pouští Karakum, kde velbloudi žijí. Rodina Horských společně s čestnými hosty, kterými byli vedle již zmíněných Juliána Záhorovského a Lukáše Pollerta také primátor města Ústí nad Labem Mgr. Petr Gandalovič a zástupci Hitrádia FM Labe, provedla slavnostní křest a všichni společně pak připili našim velbloudům na zdraví a na spokojený život v prostorných výbězích ústecké ZOO.     

zveřejněno: pondělí 29. května 2006 | Roman Nešetřil

Divadlo Rozmarýnek se svojí pohádkou Divadlo Rozmarýnek se svojí pohádkou
Kreslířská soutěž s vydavatelstvím FRAUS Kreslířská soutěž s vydavatelstvím FRAUS
Horolezecká stěna byla součástí soutěží s firmou EKOKOM Horolezecká stěna byla součástí soutěží s firmou EKOKOM

letní sezóna: duben - září

od 9.00 do 18.00 h Dolní pokladna:

od 9.00 do 18.00 h Horní pokladna:

otevřeny Pavilony:

do 19.00 h Areál zoo:

více

letní sezóna: duben - září

120,- Kč Dospělí:

60,- Kč Děti, studenti, důchodci:

310,- Kč Rodinné vstupné (2 + 2):

více

Pomáháme přírodě