Naši adoptivní rodiče

adoptivní rodič adoptované zvíře počet kusů
Dagmar Mandovcová makak kápový 1 ks
Lenka Sikorová karetka novoguinejská 1 ks
Martin Kraus sova pálená 1 ks
Martin Kraus želva uhlířská 1 ks
Miroslav Klement kajmánek malý 1 ks
Miroslav Klement lori zelenoocasý 1 ks
Monika Bretová aligátor americký 1 ks
Pavel Jůza lama krotká 1 ks
Pavel Jůza pony shetlandský 1 ks
Petr Bartoš sklípkan potulný 1 ks
A. Haku Gabčanová, Litoměřice krajta královská 1 ks
Adam Bárta, Ústí nad Labem surikata 3 ks
Adéla a Michael kajmánek malý 1 ks
Adriana Glosová ara ararauna 1 ks
Agáta Seidelová kajmánek malý 1 ks
Agentura práce Gadasová s.r.o. pekari páskovaný 1 ks
Alanis Morrice, Ústí nad Labem tana severní 1 ks
Albert a Alex a Kryštof Vodičkovi želva uhlířská 1 ks
Albert Achs korálovka sedlatá sinaloaská 1 ks
Aleš Kokoška sova pálená 1 ks
Alice Sýkorová tana severní 1 ks
Amélie a Alžběta sova pálená 1 ks
Anastasia Matyunina sova pálená 1 ks
Andrea a Adriana Väterovi rosnice siná 1 ks
Andrea Holubková + Adéla Straková korálovka mexická 1 ks
Andrea Sršňová, Litoměřice agama kočinčinská 1 ks
Anetka Žďarkova sova pálená 1 ks
Anička Černá vari černobílý 1 ks
Aoyama Automotive Fasteners Czech, s. r. o. jeřáb mandžuský 1 ks
autorka detektivek Veronika Černucká ovce domácí - kamerunská 1 ks
Bajtlovi kočkodan Brazzův 1 ks
Barbora Jenčková leguán kubánský 1 ks
Barunka Sedláková sovice sněžní 1 ks
Bc. Aneta Krausová alpaka 1 ks
Bc. Markéta Houdková pralesnička strašná 1 ks
Běhámespolu.cz antilopa jelení 1 ks
Běhámespolu.cz gepard štíhlý 1 ks
Běhámespolu.cz medvěd malajský 1 ks
Běhámespolu.cz medvěd malajský 1 ks
Běhámespolu.cz tamarín bělohubý 1 ks
Běloubkovi pekari páskovaný 1 ks
Blanka Vajrychová irbis 1 ks
Corinna Ogrissek kaloň pobřežní 1 ks
Čejkovi z Doksan čejka australská 1 ks
Čerpací stanice Ona Kounov ara ararauna 1 ks
Dagmar Kuncová trnorep skalní 1 ks
Dana a Dušan Výborní, Sebuzín sýček obecný 1 ks
Dana a Jindra Skrčení puštík bělavý pobaltský 1 ks
Dana Černovská nandu pampový 1 ks
Dana Klimešová guanako 1 ks
Dana Šalatová, Žim zebra Hartmannové 1 ks
Daniel Šupík hroznýš královský 1 ks
Daniel Šupík pralesnička harlekýn 1 ks
Daniel Šupík želva tlustohrdlá 1 ks
Daniela Kačerová kočka slaništní 1 ks
Daniela Kačerová sovice sněžní 1 ks
Dáša Homolková agama kočinčinská 1 ks
Dášenka Mandovcová, Ústí nad Labem kosman zakrslý 1 ks
David Nosek +Barča Nosková vydra malá 1 ks
David Stárek kajmánek malý 1 ks
Dětský Domov a Školní jídelna, Špálova 2, Ústí nad Labem, Rodinná skupinka - Sluníčka tana severní 1 ks
Doležalovi sýček obecný 1 ks
Dominika Kňazovická kaloň pobřežní 1 ks
Eleonorka muntžak malý 1 ks
Eliška a Bára Hrzánovi sovice sněžní 1 ks
Emergency MN ambulance č. 4 sovice sněžní 1 ks
Eva a Jaroslav Novákovi, Ústí nad Labem (ANO 2011) gepard štíhlý 1 ks
Eva a Michal hulman jávský 1 ks
Eva Hrdá a Eva Valentová, Přelouč chameleon jemenský 1 ks
Eva Hubková a Libor Malý, Praha levhart mandžuský 1 ks
Eva Šlégrová, Ústí nad Labem sova pálená 1 ks
Eva Zaplatílková , Ústí nad Labem sova pálená 1 ks
Fajtovi a  Urbánkovi, Ústí nad Labem anoa nížinný 2 ks
Florbal Ústí želva ostruhatá 1 ks
Gabriela Bendlová pralesnička azurová 1 ks
Gabriela Čermáková pralesnička barvířská 1 ks
Gabriela Seidelová želva ostruhatá 1 ks
Hana Lauková, Most piraňa Nattererova 1 ks
Hana Nedomova koza domácí - holandská zakrslá 1 ks
Helena Klimešová chameleon jemenský 1 ks
Helena Nováková, Ústí nad Labem agama kočinčinská 1 ks
Helena, Jaroslav a Adam Hudcovi tuleň obecný 1 ks
holky z LPS Litoměřice kachnička mandarínská 1 ks
Horst Gyra puštík bělavý pobaltský 1 ks
Horst Gyra sovice sněžní 1 ks
Chudinovi :) žako šedý 1 ks
ICE'N'GO! CZ s.r.o. žirafa Rothschildova 1 ks
Ina Jarolímková velemyš obláčková 1 ks
ing. Daniel Zelenka pralesnička strašná 1 ks
Ing. Eva Fialová, poslankyně PSP ČR (ANO 2011) Ing. Helena Nováková slon indický 1 ks
Ing. František Hlavatý, Ústí nad Labem lvíček zlatý 1 ks
Ing. Luboš Štill, Trmice křepelka korunkatá 2 ks
Ing. Nikola Jelínková a Jiří Mládek jelen bělohubý 1 ks
Ivana Francová ara vojenský 1 ks
Ivana Kocánková kajmánek malý 1 ks
Ivana Kocánková tana severní 1 ks
Ivana Obhlídalová kajmánek malý 1 ks
Ivana Obhlídalová puštík bělavý pobaltský 1 ks
Ivča Burešová, Litoměřice majna chocholatá 1 ks
Iveta a Petr Timkovi makak kápový 1 ks
Iveta Hofmanová osel somálský 1 ks
J. Balach, M. Jandorová chvostan bělolící 1 ks
Jakub a Štěpán Havránkovi želva stepní 1 ks
Jakub Cimerman, Lovosice želva stepní 1 ks
Jakub Douša sova pálená 1 ks
Jan a Vítek Svobodovi leguánek modravý 1 ks
Jan Hofman osel somálský 1 ks
Jan Modlík chameleon jemenský 1 ks
Jan Rašovský leguán kubánský 1 ks
Jan, Bára a Anna Šiblovi Sommerovi kachnička mandarínská 1 ks
Jana a Dušan Kojetínovi kakadu palmový 1 ks
Jana a Jan Klenerovi sova pálená 1 ks
Jana a Štefan Juhásovi medvěd malajský 1 ks
Jana Kopečná sova pálená 1 ks
Jana Mariánková a Eva Morcová kakadu palmový 1 ks
Janička a Vojtíšek Hammerovi želva hvězdnatá 2 ks
Jarka Jahelková korunáč vějířový 1 ks
Jarka Školníková voduška červená 1 ks
Jaroslav Komínek - náměstek hejtmana Ústeckého kraje chameleon jemenský 1 ks
Jaroslav Stumpf z Ústí nad Labem mandril rýholící 1 ks
Jaroslav Stumpf z Ústí nad Labem sup himálajský 1 ks
Jaroslav Švejdar, Ústí nad Labem lemur kata 1 ks
Jaroslav Švejdar, Ústí nad Labem lvíček zlatý 1 ks
Jarošťáci sova pálená 1 ks
Jindřich Knorr bazilišek zelený 1 ks
Jindřiška Kažimírová voduška jelenovitá 4 ks
Jirglovi želva ostruhatá 1 ks
Jirka Černý majna Rothschildova 1 ks
Jiří Mach leguánek modravý 1 ks
Jiří Mlynář sýček obecný 1 ks
Jitka Kubištová puštík bělavý pobaltský 1 ks
Johanka Wankeová, Mikuláš Wanke sova pálená 1 ks
Johanka Wankeová, Mikuláš Wanke sýček obecný 1 ks
Jožin a Pája krajta zelená 1 ks
JT SERVICE company s.r.o. sova pálená 1 ks
JUDr. Ivan Elischer rosnička včelí 1 ks
Kačenka a Martínek Kunstovi korálovka mexická 1 ks
Kačenka a Martínek Kunstovi sýček obecný 1 ks
Kájík Křenek želva uhlířská 1 ks
Karel Vácha a Markéta Kociánová žebrovník Waltlův 1 ks
Káťa a Týna Renglovy bazilišek zelený 1 ks
Kateřina a Vítek Chocholoušovi, Ústí nad Labem kaloň pobřežní 1 ks
Kateřina Hrebeňáková sýček obecný 1 ks
Kateřina Zubrová lori zelenoocasý 1 ks
Klára Kubelková chameleon jemenský 1 ks
Klára Stárková chameleon jemenský 1 ks
Klárka a Kubíček Urbanovi, Teplice gueréza pláštíková 1 ks
klub žen-šen: Ludmila, Jitka, Iveta a Richard  z UL čukvala zavalitá 2 ks
kluci Kobrlovi, Ústí n. L. pralesnička azurová 1 ks
Kolektiv pracovníků Centra informatiky Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem tučňák brýlový 1 ks
kolektiv pracovníků Katedry jaderných reaktorů ČVUT FJFI lenochod dvouprstý 1 ks
Kristina Kaiserová výr velký 1 ks
Kristýna Chroustová papoušek vlnkovaný 1 ks
Krůčky Děčín agama molucká 1 ks
Kryštof Fišer pralesnička batiková 1 ks
Kryštof KFC Cipra gibon bělolící 1 ks
Květoslav Zaplatílek , Ústí nad Labem piraňa Nattererova 1 ks
KZ Praktic s.r.o. panda červená 1 ks
Ladislav a Ládík Kačmár sýček obecný 1 ks
Ladislav a Ládík Kačmár výr velký 1 ks
Ladislava Klofáčová sýček obecný 1 ks
Lenka Koriťáková želva zubatá 1 ks
Lenka Moravcová gueréza pláštíková 1 ks
Lenka Ptáčková lenochod dvouprstý 1 ks
Lenka Schejbalová kystráček modrolící 1 ks
Leona Rodriguezová dytík velký 1 ks
Leona Rodriguezová kajmánek malý 1 ks
Libůrek gepard štíhlý 1 ks
Libůrek žirafa Rothschildova 1 ks
Libuše Kysilková sovice sněžní 1 ks
Linda Zeťová a Patrik Novák chameleon jemenský 1 ks
Líný učitel lenochod dvouprstý 1 ks
Lucie a Antonín Procházkovi loskuták posvátný 1 ks
Lucie Gerychová a Martina Slabá makak kápový 1 ks
Lucie Kolankiewiczová, Ústí nad Labem surikata 1 ks
Lucie Kozlová makak kápový 1 ks
Ludmila Bendová, Kralupy nad Vltavou ropucha argentinská 1 ks
Ludmila Bendová, Kralupy nad Vltavou rosnice siná 1 ks
Ludmila Bendová, Kralupy nad Vltavou sova pálená 1 ks
Lukáš Antal a Pavla Šťastná, Štětí kosman zakrslý 1 ks
Lukáš Čítek ovce domácí - kamerunská 1 ks
Lukáš Čítek tana severní 1 ks
Macánovi zebra Hartmannové 1 ks
Magdalena Gajdošová výr velký 1 ks
Majdalenka z Bukovan sovice sněžní 1 ks
manželé Blahníkovi chameleon jemenský 1 ks
manželé Hrotkovi dytík velký 2 ks
Marcel Dvořák velemyš obláčková 1 ks
Marek Oppel čukvala zavalitá 1 ks
Marie a Markéta Baranovy ara červenouchý 1 ks
Marie a Milan Kořínkovi, Zabrušany pralesnička strašná 1 ks
Marie a Tom Kubíčkovi, Kuba Veselý nandu pampový 1 ks
Marie Matoulková amadina Gouldové 1 ks
Marie Steiningerová piraňa Nattererova 1 ks
Marie, Jiříkov scink dlouhonohý 1 ks
Markalousovi, Liberec karetka novoguinejská 1 ks
Marketa Altova sýček obecný 1 ks
Markéta Doudová sovice sněžní 1 ks
Martin a Pavlína Chudobovi lori zelenoocasý 1 ks
Martin Balej panda červená 1 ks
Martin Cimerman, Lovosice lemur kata 1 ks
Martin Sobota korovec mexický 1 ks
Martina Janušova alpaka 1 ks
Martina Velíšková sova pálená 1 ks
Martina,Vláďa,Laurinka a Štěpík Pospíšilovi sova pálená 1 ks
Maruška a Honzík Urbíkovi pony shetlandský 1 ks
Maruška a Matyášek Kainkovi želva annámská 1 ks
Matěj Gajdoš lama krotká 1 ks
Matěj Gajdoš sovice sněžní 1 ks
Město Bílina tučňák brýlový 1 ks
Mgr. Hana Štrymplová a Ing. Linda Štrymplová chameleon jemenský 1 ks
Mgr. Jan Bíl kočka slaništní 1 ks
Mgr. Jana Nachtigalová, Most sova pálená 1 ks
Mgr. Jiřina Endrštová, Lubná u Rakovníka rosomák sibiřský 1 ks
Mgr. Martin Tomas, Litoměřice makak kápový 1 ks
Mgr. Zdena Měhýžová s vnučkou Nelly Kussmannovou amadina diamantová 1 ks
Mgr. Zdena Měhýžová s vnučkou Nelly Kussmannovou leguánek měnivý 1 ks
Mgr. Zdena Měhýžová s vnučkou Nelly Kussmannovou želva zelenavá 1 ks
Michaela a Martin Palaščákovi z Ústíčka kožnatka čínská 1 ks
Michaela Nováková ara zelený 2 ks
Michaela Vinšová alpaka 1 ks
Mikolášovi, Roudnice nad Labem sýček obecný 1 ks
Míla Buldra výr velký 1 ks
Milada Lauková, Most pralesnička azurová 1 ks
Milan Kořínek a Katka Čavdarová kožnatka čínská 1 ks
Miloslava Veselá gueréza pláštíková 1 ks
Miloš Huja, Ředhošť koza domácí - holandská zakrslá 1 ks
Miroslava a Jaroslava Karbusovi agama kočinčinská 1 ks
Míša, Klárka, Majda a Zuzanka pony shetlandský 1 ks
MiWes pralesnička azurová 1 ks
Monika Lišková a Miroslav Apjar ara hyacintový 1 ks
Monika Vaněčková, Ústí nad Labem vydra malá 1 ks
MŠ Velemín Berušky a Broučci leguánek modravý 1 ks
MŠ Velemín Berušky a Broučci zebra Hartmannové 1 ks
MŠ Velemín Berušky a Broučci zoborožec vrásčitý 1 ks
MUDr. Jana Mikulcová, Rumburk sup himálajský 1 ks
MUDr. Josef Kořínek, Ludmila Matějčková a PharmDr. Lucie Drtinová Ph.D. Zelená lékárna JLM Rumburk tygr malajský 2 ks
MUDr. Josef Kořínek, Ludmila Matějčková a PharmDr. Lucie Drtinová Ph.D. Zelená lékárna JLM Rumburk zebra Hartmannové 2 ks
MUDr. Libuše Frintová, Litoměřice nosál bělohubý 1 ks
MUDr. Martin Frinta, Litoměřice nosál bělohubý 1 ks
MUDr. Martina Pokorná, Ph.D. rosomák sibiřský 1 ks
MVDr. Tereza Frintová kočkodan Brazzův 1 ks
Nikolka a Michaelka Mackovi želva uhlířská 1 ks
Novotní z Chlumce šakal čabrakový 3 ks
Olga Hradecká vari černobílý 1 ks
Olga Kopáčová, Praha trnorep skalní 1 ks
Olga, Míša a Nina Pirklovy - Ústí nad Labem lemur kata 1 ks
Olivia Bílkovská & Lukáš Zavadil kakadu molucký 1 ks
Ondra Savulak krajta královská 1 ks
Ondrovi z Chlumce hroznýš královský mexický 1 ks
Ondřej Píhrt amadina diamantová 1 ks
Orientační běžci Ústeckého kraje lama krotká 1 ks
Oskárek Šavel gueréza pláštíková 1 ks
Ováryová Jana a Jasmin ropucha argentinská 1 ks
Pavel Bartoš sova pálená 1 ks
Pavel Mařík, Martin Paur lev konžský 2 ks
Pavla Hamouzová jelen bělohubý 1 ks
Pavla Hamouzová korunáč vějířový 1 ks
Pavla Hamouzová tapír čabrakový 1 ks
Pavla Hamouzová zoborožec vrásčitý 1 ks
Pavla Linková sýček obecný 1 ks
Pavla Linková výr velký 1 ks
Pavlína a Roman Englerovi sovice sněžní 1 ks
Pavlína Křtěnová Kastlová, Teplice leguán kubánský 1 ks
Pavlína Samešová trnucha mřížkovaná 1 ks
Pěkná Zima kaloň pobřežní 1 ks
Péťa - svetlemodresrdce.cz čejka australská 1 ks
Petr Kofroň výr velký 1 ks
Petr Ptáček neoféma ozdobná 1 ks
Petr Ptáček pralesnička brazilská 1 ks
Petr, Marta a Matoušek Matičkovi osel somálský 1 ks
Petra a Petr Holečkovi sova pálená 1 ks
Petra Hessová, Hynek Hanza chvostan bělolící 1 ks
Petra Šlechtová sova pálená 1 ks
PharmDr. Lucie Drtinová Ph.D. a Ing. Veronika Drtinová tamarín bělohubý 1 ks
Plasma place s.r.o. Ústí nad Labem žirafa Rothschildova 1 ks
Podlahářství a malířství Batěk Jan surikata 1 ks
Radek a Radomíra Šmejkalovi, Dolní Zálezly výr velký 1 ks
Radek klabzuba kaloň pobřežní 1 ks
Radek Štěpanovský ara kaninda 1 ks
Radiologická klinika Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem tuleň obecný 1 ks
Radka Váchalová sova pálená 1 ks
Renata a Tereza Vackovi, Jiří Svoboda a Petr Sloup surikata 1 ks
Renata Češková chameleon jemenský 1 ks
Restaurace ŠANOVSKÁ KOVÁRNA Teplice agama kočinčinská 1 ks
Restaurace ŠANOVSKÁ KOVÁRNA Teplice kajmánek malý 1 ks
rodina Achsova, Ústí nad Labem kuandu obecný 1 ks
Rodina Losenických pralesnička azurová 1 ks
Rodina Luňákova, Kostomlaty pod Milešovkou pony shetlandský 1 ks
rodina Malých puštík bělavý pobaltský 1 ks
Rodina Ondráčkova kuskus medvědí 1 ks
rodina Skrčených sova pálená 1 ks
Rodina Šprdlíkova, Sušice gibon bělolící 1 ks
Rodinné centrum Slunečník, z.s. pony shetlandský 1 ks
Romana Číhová rýžovník šedý 1 ks
Romana Fléglová majna chocholatá 1 ks
RONICA, s.r.o. lemur kata 1 ks
Rösslerovi zoborožec vrásčitý 1 ks
Růžena Lahovská, Pavel a David Novákovi, Ústí nad Labem leguán kubánský 1 ks
Salome,Ráchel a Áron Skalovi, Praha 7 gueréza pláštíková 1 ks
Samík a Nela Wolfovi kajmánek malý 1 ks
Samuel Vinš kajmánek malý 1 ks
Seskupení natalem Bořislav želva uhlířská 1 ks
SK orientačního běhu Roudnice n. L. lenochod dvouprstý 1 ks
Slávek Chroust krajta královská 1 ks
Slávek Chroust sklípkan Smithův 1 ks
Sofie Mendlová kajmánek malý 1 ks
Soňa Demjanová amadina Gouldové 1 ks
Spolchemie - Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost zebra Hartmannové 1 ks
Sport Pivnice Dŕevák kajmánek malý 1 ks
Stanislav Grunt psohlavec orinocký 1 ks
Stavební odvodňovací prvky s.r.o. vlk hřivnatý 1 ks
Stella Dejmková želva ostruhatá 1 ks
Šárka Ludvíková a Ondřej Novotný, Barbora Hašková a Jan Ludvík ovce domácí - kamerunská 1 ks
Šárka Odvárková a Juraj Konečný sika vietnamský 1 ks
Šárka Pirklová želva vroubená 1 ks
Šárka Seemannová sova pálená 1 ks
Šárka, Roman, Eliška, Vendulka Vyskočilovi muntžak malý 1 ks
Šlejharovi z Michalovic u Mladé Boleslavi želva uhlířská 1 ks
Štěpánkovi sova pálená 1 ks
Táda a Bětka Hrubanovi lemur kata 2 ks
Taneční soubor a Spolek Black Shadow Nový Bor želva podlouhlá 1 ks
Táta&syn s.r.o. amadina Gouldové 1 ks
Teplická ambulance s.r.o. kuskus medvědí 1 ks
Tereza Rabasová puštík bělavý pobaltský 1 ks
Tereza Sotonová agama kočinčinská 1 ks
Terezie a Karel Punčochářovi hulman jávský 1 ks
Terezka Machová sova pálená 1 ks
Terezka Žďarková křepelka korunkatá 1 ks
TOMÁŠ - stavebniny spol. s r.o. lenochod dvouprstý 1 ks
Tomáš Kouba pralesnička azurová 1 ks
Tomáš Zahrádka, Ústí nad Labem korálovka mexická 1 ks
Tomáš Zubr ze Zmijozelu zmije obecná 1 ks
Tonová Libuše sova pálená 2 ks
Třída 5. A ZŠ Velké Březno sýček obecný 1 ks
Třída 5. A ZŠ Velké Březno zmije obecná 1 ks
Třída 5. A ZŠ Velké Březno želva stepní 1 ks
Třída Zetíkových cestovatelů ze Smysluplné školy na Lyčkově náměstí ara hyacintový 1 ks
Třída Zetíkových cestovatelů ze Smysluplné školy na Lyčkově náměstí bazilišek zelený 1 ks
Třída Zetíkových cestovatelů ze Smysluplné školy na Lyčkově náměstí kakadu palmový 1 ks
Třída Zetíkových cestovatelů ze Smysluplné školy na Lyčkově náměstí sova pálená 1 ks
Třída Zetíkových cestovatelů ze Smysluplné školy na Lyčkově náměstí zebra Hartmannové 1 ks
Václav Sekera s rodinou, Mnetěš sýček obecný 1 ks
Valca a Vojta Vaněčkovi bazilišek zelený 1 ks
Vendula Moťková s dětmi kajmánek malý 1 ks
Vendula Moťková s dětmi sova pálená 1 ks
Vendula Plešingerová sova pálená 1 ks
Věra Mlnaříková rýžovník šedý 1 ks
Věra Moravcová žako šedý 1 ks
Věra Moravcová želva uhlířská 1 ks
Věra Uxová víčkovnice černoskvrnná 1 ks
Věrka a Marián Mackovi pralesnička strašná 1 ks
Veronika Hamatová pralesnička azurová 1 ks
Veronika Matoušková sova pálená 1 ks
Veronika Pospíšilová sklípkan potulný 1 ks
Viktorie Mendlová žako šedý 1 ks
V-KLIMA s.r.o. - Veronika Vobrubová zebra Hartmannové 1 ks
Vlaďka a Martin Kodajovi želva ostruhatá 1 ks
Volejbalistky z Chaba alpaka 1 ks
Vrbovi alpaka 1 ks
zaměstnanci firmy Cvrček s. r. o. zebra Hartmannové 1 ks
Zdeňka Kuželková pásovník dlouhoocasý 1 ks
ZŠ s RVMPP Buzulucká Teplice čukvala zavalitá 1 ks
ZŠ s RVMPP Buzulucká Teplice lemur kata 1 ks
ZŠ s RVMPP Buzulucká Teplice výr velký 1 ks
Zůza Radechovská korálovka mexická 1 ks
Zůza Radechovská sovice sněžní 1 ks
Zuzana Stibůrková voduška červená 1 ks
Žáci 1. A, 1. B ZŠ Velké Březno želva zubatá 1 ks
Žáci a žákyně Základní školy Teplice, U nových lázní 1102 sova pálená 1 ks
Žáci ZŠ Dubí 1 alpaka 1 ks
Žáci ZŠ Jitřní sova pálená 1 ks
Žáci ZŠ Jitřní tamarín bělohubý 1 ks

letní sezóna: duben - září

od 9.00 do 18.00 h Dolní pokladna:

víkend od 9.00 do 18.00 h Horní pokladna:

uzavřeny do odvolání Pavilony:

do 19.00 h Areál zoo:

více

letní sezóna: duben - září

120,- Kč Dospělí:

60,- Kč Děti, studenti, důchodci:

310,- Kč Rodinné vstupné (2 + 2):

více

Pomáháme přírodě