Zoo Ústí nadl Labem Zoo Ústí nadl Labem

Dobrovolnictví v zoo

Dobrovolníci Chcete svůj volný čas trávit maximálně smysluplně, navíc na čerstvém vzduchu, obklopeni exotickými zvířaty? Máte vztah k živým tvorům a životnímu prostředí s tendencí je ochraňovat? Studujete? Jste v důchodu? Máte volné víkendy či letní prázdniny bez plánu? Pak je naše nabídka určená právě Vám!

Od března 2017 se můžete prostřednictvím dobrovolnické činnosti zapojit přímo do rozmanité škály aktivit v naší zoologické zahradě. Jak na to? Zkontaktujte naši koordinátorku dobrovolníků Barboru Přibylovou na tel. 723 539 682 nebo e-mailu barbora.pribylova@dcul.cz, která Vám zodpoví veškeré dotazy a vysvětlí, co práce dobrovolníka obnáší. Pokud Váš zájem bude trvat i nadále, projdete krátkým odborným zaškolením a dozvíte se mnoho nových informací. Bude s Vámi sepsána smlouva a pak hurá do zoo, kde se na Vás budeme těšit my všichni dvounozí i čtyřnozí obyvatelé. Můžete se podílet na nejrůznějších aktivitách, vše v závislosti na Vašich možnostech, znalostech a dovednostech. Jedná se např. o pomoc při pořádání programů pro veřejnost, o průvodcovské služby či informování návštěvníků zoo u vstupu do zoo, výpomoc na stanovištích během akcí, dozor v průchozích expozicích (lemuři, Venkovský dvorek) a mnoho dalších činností, ke kterým máte nejblíže. Dobrovolnická práce je sice neplacená, ale je vyvážená zajímavými zážitky a radostí nad smysluplně stráveným volným časem. Určitě Vás v mnoha směrech obohatí, pomůže Vám poznat zoologickou zahradu z jiného úhlu pohledu a podílet se na jejím chodu. Setkáte se s novými lidmi, získáte nové zkušenosti a dovednosti. Takže neváhejte, těšíme se na Vás!

Hledáme dobrovolníky pro zoo

Hledáme dobrovolníky pro zoo

Chcete se aktivně podílet na dobrovolnické práci v zoologické zahradě? Právě spouštíme nábor! Přijďte na školení, kde se dozvíte veškeré podrobnosti ohledně dobrovolnické služby.

Připravovaný projekt

Připravovaný projekt

Ve spolupráci s Dobrovolnickým centrem Ústí nad Labem by se v naší zoo v příštím roce mohli objevit první dobrovolníci. Dobrovolnická služba je bezplatná, jedná se o naplnění volného času smysluplným způsobem,...

letní sezóna: duben - září

od 9.00 do 18.00 h Pokladny zoo:

od 9.00 do 18.00 h Pavilony:

do 19.00 h Areál zoo:

V březnu je horní pokladna otevřena pouze během víkendů.

více

letní sezóna: duben - září

120,- Kč Dospělí:

60,- Kč Děti, studenti, důchodci:

310,- Kč Rodinné vstupné (2 + 2):

více

Pomáháme přírodě