Večerní prohlídka se zoologem

Večerní prohlídka se zoologem

Chcete vědět, co se děje v zoo po setmění? Přijďte na noční prohlídku pod vedením jednoho z našich zoologů! Možná budete mít štěstí a provede vás přímo naše paní ředitelka!

Noční prohlídky objednávejte na našem eshopu!

Komentovaná prohlídka zoo krátce před a po západu slunce je jedinečnou možností, jak zahlédnout druhy zvířat, pro které je typická soumračná či noční aktivita. Zahlédnout tak můžete například aktivní kočku slaništní, kuandu, irbise či některé druhy plazů.

Prohlídky se konají od poloviny června do poloviny září, a to každý pátek, v červnu a červenci od 21:00, v srpnu od 20:30 a v září pak od 20:00. Sraz je deset minut před začátkem u hlavního vstupu (z Drážďanské ulice). V ceně vstupenky je zahrnut vstup do zoo a služby průvodce.

Upozorňujeme, že pohyb po areálu je možný pouze s průvodcem (prohlídka se koná po otevírací době). Délka prohlídky je 120 - 180 minut. Noční komentované prohlídky jsou vhodné zejména pro dospělé a děti starší 10 let. Na prohlídku není možný vstup se psy.  Kapacita jednotlivých termínů je 20 osob. Minimální počet účastníků pro konání akce je 5 osob.

Na večerní prohlídky neplatí permanentky, ale ani zlevněné či volné vstupenky. Vzhledem k omezené kapacitě jednotlivých termínů je nutné vstupenky zakoupit on-line a zaplatit je nejpozději 24 hodin před konáním prohlídky. Je nutné se na místě prokázat průvodci fakturou (tištěnou či v telefonu).

Zaplacenou rezervaci lze z vážných důvodů stornovat, nejpozději však 2 dny před samotným konáním komentované prohlídky. V takovém případě bude zájemci nabídnutý náhradní termín.

V případě potřeby nás kontaktujte na vzdelavani@zoousti.cz nebo tel. čísle 776 885 433.

Večerní prohlídky se konají pouze za příznivého počasí. V opačném případě bude účastníkům nabídnut náhradní termín.

Na komentovanou prohlídku je potřeba donést si čelovku - některé cesty v zoo nejsou osvětleny!

Těšíme se na vaši návštěvu!

 

letní sezóna: duben - září

od 9.00 do 18.00 h Dolní pokladna:

od 9.00 do 18.00 h Horní pokladna:

otevřeny Pavilony:

do 19.00 h Areál zoo:

více

letní sezóna: duben - září

140 Kč Dospělí:

70 Kč Děti, studenti, důchodci:

370 Kč Rodinné vstupné (2 + 2):

více

Pomáháme přírodě