Večerní prohlídky

Zoo nabízí vždy v letním období (červenec–srpen) v netradičním čase možnost podívat se, co dělají zvířata v pozdních večerních hodinách. Poklidná procházka ztichlou zoologickou zahradou po zavírací době má neopakovatelnou atmosféru, kterou ocení všichni, kterým je blízký svět zvířat.

Večerní návštěva zoo je určena pro dospělé osoby i děti, u kterých je věková kategorie od 10 let do 15 let. Prohlídky se konají 1x za 14 dní během prázdnin vždy v pátek od 19.30 hodin (pouze poslední termín od 19.00 hodin). Sraz se koná patnáct minut před začátkem prohlídky u vstupu z Drážďanské ulice. Délka prohlídky je cca 90–120 minut. Kapacita skupiny je omezena počtem 30 osob, min. počet pro uskutečnění prohlídky je 6 osob. Vstupenku je nutné si zakoupit na webových stránkách - zde. Volba typu vstupenky (dospělí či dítě) se volí až v posledním kroku objednávky v políčku "Vyberte variantu". V ceně je zahrnut vstup do zoo, průvodce, stylová svačina a malý dárek na památku.
 
Na večerní prohlídku je třeba se prokázat negativitou na koronavirus dle systému O-T-N (zde), pokud se tak nestane, není možné se večerní prohlídky zúčastnit.
 
V případě dalších dotazů se prosím obracejte na e-mail marketing@zoousti.cz. 
 

letní sezóna: duben - září

od 9.00 do 18.00 h Dolní pokladna:

od 9.00 do 18.00 h Horní pokladna:

otevřeny Pavilony:

do 19.00 h Areál zoo:

více

letní sezóna: duben - září

140 Kč Dospělí:

70 Kč Děti, studenti, důchodci:

370 Kč Rodinné vstupné (2 + 2):

více

KOUPIT VSTUPENKY ONLINE

Pomáháme přírodě