Zoo Ústí nadl Labem Zoo Ústí nadl Labem

Vedoucí návštěvnického servisu

Zoologická zahrada přijme na pozici VEDOUCÍ NÁVŠTĚVNICKÉHO SERVISU pracovníka do hlavního zaměstnaneckého poměru.

Požadavky:

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • velmi dobrá úroveň organizačních a komunikativních schopností
  • samostatný přístup, aktivita, spolehlivost a zodpovědnost
  • kreativní myšlení a schopnost přinášet nové nápady
  • časová flexibilita, práce i o víkendech
  • znalost anglického jazyka na komunikační úrovni
  • uživatelská úroveň MS Office
  • řidičské oprávnění B
  • trestní bezúhonnost

Výhodou:

  • vzdělání v pedagogickém nebo přírodovědném směru
  • zkušenost s vedením kolektivu
  • orientace v problematice zoo
  • uživatelská úroveň v grafických programech CorelDRAW, Photoshop

Pracovní náplň:

  • akce pro veřejnost, správa informačního systému v areálu, kontrola dětských hřišť, komentované prohlídky a průvodcovská činnost

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • platové podmínky se řídí zák. č. 262/2006 Sb., zákoník práce
  • osobní ohodnocení dle výkonosti
  • nástup dohodou

Přihlášky, jejichž součástí musí být motivační dopis, strukturovaný životopis a výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců, zasílejte do 12. 1. 2020 na adresu Zoologická zahrada Ústí nad Labem p. o., Drážďanská 23, 400 07 Ústí nad Labem nebo naskenované emailem na propagace@zoousti.cz a na obálku či do předmětu emailu uveďte heslo "VEDOUCÍ NÁVŠTĚVNICKÉHO SERVISU“. Výběrové řízení proběhne v týdnu od 13. do 17. 1. 2020, pokud neobdržíte pozvánku na osobní pohovor, nedostali jste se do užšího výběru. Zasláním Vašeho životopisu do Zoologické zahrady Ústí nad Labem, p. o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat po dobu výběrového řízení, zoo se zavazuje, že je použije v souladu s pravidly GDPR. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

zimní sezóna: listopad - únor

od 9.00 do 16.00 h Pokladna zoo:

horní vstup uzavřen

od 9.00 do 16.00 h Pavilony:

do 17.00 h Areál zoo:

V březnu je horní pokladna otevřena pouze během víkendů.

více

100,- Kč Dospělí:

50,- Kč Děti, studenti, důchodci:

270,- Kč Rodinné vstupné (2 + 2):

více

Pomáháme přírodě