Zoo Ústí nadl Labem Zoo Ústí nadl Labem

Večerní prohlídky

Zoo nabízí vždy v letním období (červenec - srpen) v netradičním čase možnost podívat se, co dělají zvířata v pozdních večerních hodinách. Poklidná procházka ztichlou zoologickou zahradou po zavírací době má neopakovatelnou atmosféru, kterou ocení všichni, kterým je blízký svět zvířat.

Večerní návštěva zoo je určena pro dospělé osoby i děti, u kterých je věková kategorie od 10 let. Prohlídky se konají 1x za 14 dní během prázdnin vždy v pátek od 19.30 hodin. Délka prohlídky je cca 90-120 minut. Kapacita skupiny je omezena počtem 30 osob, min. počet pro uskutečnění prohlídky je 6 osob. Objednávku je nutné zaslat nejpozději tři dny před plánovaným termínem pomocí přihlašovacího formuláře zde na webových stránkách zoo. Po odeslání objednávky obdrží zájemce v nejbližší možné době doplňující informace. Platba probíhá vždy bankovním převodem, je nutné mít prohlídku zaplacenou předem (před absolvováním akce).

Cena je 230 Kč pro dospělého a 120 Kč pro děti (od 10 do 15 let). V ceně je zahrnut vstup do zoo, průvodce, stylová svačina a malý dárek na památku.

letní sezóna: duben - září

od 9.00 do 18.00 h Pokladny zoo:

od 9.00 do 18.00 h Pavilony:

do 19.00 h Areál zoo:

V březnu je horní pokladna otevřena pouze během víkendů.

více

letní sezóna: duben - září

120,- Kč Dospělí:

60,- Kč Děti, studenti, důchodci:

310,- Kč Rodinné vstupné (2 + 2):

více

Pomáháme přírodě