Večerní prohlídky

Večerní prohlídky

Chcete vědět, co se v zoo děje po zavírací době? Přijďte na večerní prohlídku pod vedením zkušeného průvodce!

Komentovaná prohlídka zoo ve večerních hodinách je jedinečnou možností, jak zahlédnout druhy zvířat, pro které je typická soumračná či noční aktivita. Zahlédnout tak můžete například aktivní kočku slaništní, kuandu, mravenečníky čtyřprsté či některé druhy plazů.

Prohlídky se konají během července a srpna, a to každý pátek od 19:30. Sraz je deset minut před začátkem u hlavního vstupu (z Drážďanské ulice). V ceně vstupenky je zahrnut vstup do zoo, služby průvodce a malý dárek na památku.

Upozorňujeme, že pohyb po areálu je možný pouze s průvodcem (prohlídka se koná po zavírací době). Délka prohlídky je 90 – 120 minut. Večerní komentované prohlídky jsou vhodné zejména pro dospělé a starší děti. Kapacita jednotlivých termínů je 20 osob. Minimální počet účastníků pro konání akce je 6 osob.

Na večerní prohlídky neplatí permanentky, ale ani zlevněné či volné vstupenky. Vzhledem k omezené kapacitě jednotlivých termínů je nutné vstupenky zakoupit on-line na našem e-shopu a zaplatit je nejpozději 24 hodin před konáním prohlídky. Je nutné se na místě prokázat průvodci fakturou (tištěnou či v telefonu).

Zaplacenou rezervaci lze z vážných důvodů stornovat, nejpozději však 2 dny před samotným konáním komentované prohlídky. V takovém případě bude zájemci nabídnutý náhradní termín.

V případě potřeby nás kontaktujte na eshop@zoousti.cz

Večerní prohlídky se konají pouze za příznivého počasí. V opačném případě bude účastníkům nabídnut náhradní termín.

Těšíme se na vaši návštěvu!

 

zimní sezóna: říjen - březen

od 9.00 do 16.00 h Dolní pokladna:

zavřeno Horní pokladna:

od 9.00 do 16.00 h Pavilony:

do 17.00 h Areál zoo:

více

zimní sezóna: říjen - březen

120 Kč Dospělí:

60 Kč Děti, studenti, důchodci:

310 Kč Rodinné vstupné (2 + 2):

více

Pomáháme přírodě