Naši adoptivní rodiče

adoptivní rodič adoptované zvíře počet kusů
Pavel Jůza lama krotká 1 ks
Pavel Jůza pony shetlandský 1 ks
4.A 2023/2024 Gymnázium Jateční ara ararauna 1 ks
6. ročník ze ZŠ Londýnská, Praha 2 želva annámská 1 ks
A. Haku Gabčanová, Litoměřice krajta královská 1 ks
Adam a Marek Urbanovi, Vochov pralesnička barvířská 1 ks
Agáta Seidelová kajmánek malý 1 ks
Albert a Alex a Kryštof Vodičkovi želva uhlířská 1 ks
Alena a Josef Tröglovi vydra malá 1 ks
Alena Pinkasová, Ústí nad Labem ara vojenský 1 ks
Alenka Belánová trnorep skalní 1 ks
Alice Pochobradská žebrovník Waltlův 1 ks
Anastasia Matyunina sova pálená 1 ks
Aoyama Automotive Fasteners Czech, s. r. o. jeřáb mandžuský 1 ks
Bc. Aneta Krausová alpaka 1 ks
Bc. Anna Čimová, Roztoky u Jilemnice mandril rýholící 1 ks
Běhámespolu.cz puštík bělavý pobaltský 1 ks
Běhámespolu.cz sova pálená 1 ks
Běhámespolu.cz sovice sněžní 1 ks
Běhámespolu.cz sýček obecný 1 ks
Běhámespolu.cz výr velký 1 ks
Benešovi, Přestanov kočkodan Brazzův 1 ks
Dáša Mandovcová kuandu obecný 1 ks
DACHDECKER spol. s r.o., Teplice mandril rýholící 1 ks
Dana a Dušan Výborní, Sebuzín sýček obecný 1 ks
Dášenka Mandovcová tamarín bělohubý 1 ks
DELIKOMAT s.r.o. chvostan bělolící 1 ks
Delta Chem s.r.o. vydra malá 2 ks
Divadelní festival KULT gibon bělolící 1 ks
Divadelní festival KULT mandril rýholící 1 ks
Doležalovi sýček obecný 1 ks
Dospávací pokoj OIM Teplice trnorep skalní 1 ks
Emergency MN ambulance č. 4 sovice sněžní 1 ks
Eva Hrdá a Eva Valentová, Přelouč sovice sněžní 1 ks
Eva Šlégrová, Ústí nad Labem dytík velký 1 ks
Eva Zaplatílková lori zelenoocasý 1 ks
Gabriela Bendlová pralesnička azurová 2 ks
Veronika Příhodová, Ústí nad Labem velemyš obláčková 1 ks
Gabriela Seidelová želva ostruhatá 1 ks
Hana Moleková Ústí nad Labem želva zelenavá 1 ks
Helena Nováková, Ústí nad Labem zmije obecná 1 ks
Horst Gyra puštík bělavý pobaltský 1 ks
Horst Gyra sovice sněžní 1 ks
Chudinovi :) žako šedý 1 ks
ing. Daniel Zelenka pralesnička strašná 1 ks
Ing. Eva Fialová, poslankyně PSP ČR prase visajanské 3 ks
Ing. Eva Fialová, poslankyně PSP ČR tapír čabrakový 1 ks
Ing. František Hlavatý, Ústí nad Labem lvíček zlatý 1 ks
Ing. Jan Schiller medvěd malajský 1 ks
Ing. Nikola Mládková a Jiří Mládek jelen bělohubý 1 ks
Stanislava, Eliška, Kristián, Štěpánka Langerová, Krásná Lípa želva annámská 1 ks
Irena a Radek Mildnerovi,Teplice kajmánek malý 1 ks
Irina Korbelová Vchynice tygr malajský 1 ks
Zaměstnanci Centra pro regionální rozvoj, Ústí nad Labem alpaka 1 ks
Zaměstnanci Centra pro regionální rozvoj, Ústí nad Labem muntžak malý 1 ks
Ivana Francová ara vojenský 1 ks
Ivča a Rosťa Lassigovi želva hvězdnatá 1 ks
Ivča a Rosťa Lassigovi želva tlustohrdlá 1 ks
Iveta Hofmanová osel somálský 1 ks
Jakub a Štěpán Havránkovi želva stepní 1 ks
Jakub Cimerman, Lovosice želva stepní 1 ks
Jakub Müller a Renáta Sušírová, Krabčice sýček obecný 1 ks
Jan a Vítek Svobodovi želva zelenavá 1 ks
Jan Hofman osel somálský 1 ks
Jan, Bára a Anna Šiblovi Sommerovi majna Rothschildova 1 ks
Jana a Dušan Kojetínovi kakadu palmový 1 ks
Jarka Jahelková korunáč vějířový 1 ks
Jarka Školníková voduška červená 1 ks
Jaroslav Bureš, Ústí nad Labem kočka slaništní 1 ks
Jaroslav Stumpf z Ústí nad Labem mandril rýholící 1 ks
Jaroslav Stumpf z Ústí nad Labem sup himálajský 1 ks
Jaroslav Švejdar, Ústí nad Labem lemur kata 1 ks
Jaroslav Švejdar, Ústí nad Labem lvíček zlatý 1 ks
Jindra, Vojta, Ondra a Štěpán Kobrlovi pralesnička barvířská 1 ks
Jindřich Knorr bazilišek zelený 1 ks
Jindřiška Kažimírová voduška jelenovitá 4 ks
Jirka Černý majna Rothschildova 1 ks
Jiří Čermák, Doksy pásovník krátkoocasý 1 ks
Jiří Lacina, Ústí nad Labem sýček obecný 1 ks
Adéla Musilová, Siřejovice ara hyacintový 1 ks
Jitka Kubištová puštík bělavý pobaltský 1 ks
Josef Hejduk. Povrly zoborožec vrásčitý 1 ks
JT SERVICE company s.r.o. sova pálená 1 ks
Karel Sirotek, Ústí nad Labem kaloň pobřežní 1 ks
Káťa a Týna Renglovy bazilišek zelený 1 ks
Kateřina a Vítek Chocholoušovi, Ústí nad Labem kaloň pobřežní 1 ks
Rodina Chocholoušova, Ústí nad Labem koroptev korunkatá 1 ks
Rodina Pospíšilova, Praha amadina Gouldové 1 ks
Ondřej Sedláček karetka novoguinejská 1 ks
Kristina Kaiserová výr velký 1 ks
Kristýna Chroustová papoušek vlnkovaný 1 ks
Květoslav Zaplatílek , Ústí nad Labem piraňa Nattererova 1 ks
Lenka Moravcová, Ústí nad Labem surikata 1 ks
Lucie Kupcová, Klíše leguán kubánský 1 ks
Lucie Sedláková, Praha 4 - Modřany tana severní 1 ks
Pharm.Dr. Ludmila Bendová rosnice siná 1 ks
Pharm.Dr. Ludmila Bendová, Kralupy nad Vltavou víčkovnice černoskvrnná 1 ks
Lukáš Antal a Pavla Šťastná, Štětí kosman zakrslý 1 ks
Machová Lenka, Ústí nad Labem pralesnička pruhovaná 1 ks
manželé Hrotkovi dytík velký 2 ks
Marcel Dvořák velemyš obláčková 1 ks
Marcela Jonáková výr velký 1 ks
Marek Bělka lenochod dvouprstý 1 ks
Marie, Jiříkov scink dlouhonohý 1 ks
Marťa a Pepa Škorpilovi kystráček modrolící 1 ks
Marťa a Pepa Škorpilovi tamarín žlutoruký 1 ks
Martin Cimerman, Lovosice. lemur kata 1 ks
Martin Sobota korovec mexický 1 ks
Město Bílina tučňák brýlový 1 ks
Mgr. Jiřina Endrštová rosomák sibiřský 1 ks
Mgr. Martin Tomas, Litoměřice surikata 1 ks
Michaela Nováková ara zelený 2 ks
Mikolášovi, Roudnice nad Labem sýček obecný 1 ks
Monika Lišková ara hyacintový 1 ks
Monika Pazáková, Praha 9 bazilišek zelený 1 ks
Monika Vaněčková, Ústí nad Labem vydra malá 1 ks
MUDr.Jana Mikulcová sup himálajský 1 ks
MUDr. Libuše Frintová nosál bělohubý 1 ks
MUDr. Martin Frinta, Litoměřice nosál bělohubý 1 ks
MVDr. Linda Vítězníková, FretVet vydra malá 1 ks
Klárka a Kubíček Urbanovi, Teplice mandril rýholící 1 ks
Natálka a Nikolka Sládkovy, Ústí nad Labem - Neštěmice vari černobílý 1 ks
Nikolka a Michaelka Mackovi želva uhlířská 1 ks
Novákovi (ANO 2011) gepard štíhlý 1 ks
Novomanželé Střeštíkovi, Praha chvostan bělolící 1 ks
Novotní z Chlumce šakal čabrakový 3 ks
Galahád a Bakchanka piraňa Nattererova 2 ks
Jana a Jasminka piraňa Nattererova 1 ks
p.Štoček, Krupka čukvala zavalitá 1 ks
Páťa a Verča Schejbalovi surikata 1 ks
Pavel Bartoš sova pálená 1 ks
Pavlína Křtěnová Kastlová, Teplice leguán kubánský 1 ks
Petr Kofroň výr velký 1 ks
Petr Ptáček pralesnička brazilská 1 ks
Petra Šlechtová sova pálená 1 ks
PhDr. Ing. Petr Nedvědický velbloud dvouhrbý 1 ks
Pierburg.s.r.o - tým kvality, Rheinmetall-automotive gibon bělolící 1 ks
Radek a Jitka Kaňákovi s Kačenkou a Adámkem muntžak malý 1 ks
Radek a Radomíra Šmejkalovi, Dolní Zálezly výr velký 1 ks
Radovan Lev a Jana Brožová, Ústí nad Labem lemur kata 1 ks
Rodina Losenických pralesnička azurová 1 ks
Rodina Ondráčkova kuskus medvědí 1 ks
rodina Ondráčkova, Teplice aligátor americký 1 ks
rodina Thielova kočkodan Brazzův 1 ks
rodina Thielova kočkodan Brazzův 1 ks
Romča, Péťa a Maršík Heringovi alpaka 1 ks
RONICA, s.r.o. lemur kata 1 ks
Růžena Lahovská, Pavel a David Novákovi, Ústí nad Labem leguán kubánský 1 ks
sekunda(22/23) GVH Louny kočkodan Brazzův 1 ks
Stanislav Körner, Ústí nad Labem surikata 1 ks
Stanislav Körner, Ústí nad Labem surikata 2 ks
Stanislav Körner, Ústí nad Labem surikata 2 ks
Stanislav Körner, Ústí nad Labem surikata 3 ks
Seskupení natalem Bořislav želva uhlířská 1 ks
Slávek Chroust krajta královská 1 ks
Slávek Chroust sklípkan potulný 1 ks
Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost zebra Hartmannové 1 ks
Statutární město Ústí nad Labem, Městský obvod Neštěmice lenochod dvouprstý 1 ks
Stavební odvodňovací prvky s.r.o. mandril rýholící 1 ks
Stella Dejmková želva ostruhatá 1 ks
Šlejharovi z Michalovic u Mladé Boleslavi želva uhlířská 1 ks
Šrámkovi, Králův Dvůr leguánek měnivý 1 ks
Táta&syn s.r.o. amadina Gouldové 1 ks
Teplická ambulance s.r.o. kuskus medvědí 1 ks
Tereza Rabasová puštík bělavý pobaltský 1 ks
Tereza Sotonová agama kočinčinská 1 ks
Terezie a Karel Punčochářovi hulman jávský 1 ks
Machová Lenka, Ústí nad Labem pralesnička batiková 1 ks
Tomáš Zahrádka, Ústí nad Labem korálovka mexická 1 ks
Trampolínky a Kangoo Litvínov klokan uru 1 ks
Valča a Vojta Vaněčkovi bazilišek zelený 1 ks
Vaňková, Lány ara ararauna 2 ks
Věra Mlnaříková papoušek vlnkovaný 1 ks
Věrka a Marián Mackovi pralesnička strašná 1 ks
Veronika Hamatová pralesnička azurová 1 ks
Vítek Koza, Praha 5 dytík velký 1 ks
V-KLIMA s.r.o. - Viktorie Vobrubová gepard štíhlý 1 ks
V-KLIMA s.r.o. - Veronika Vobrubová zebra Hartmannové 1 ks
rodina Malých lori zelenoocasý 1 ks
rodina Malých psohlavec orinocký 1 ks
rodina Malých zmije obecná 1 ks
Zdeněk Kalenda, Ústí nad Labem - Krásné Březno mandril rýholící 1 ks
ZŠ s RVMPP Buzulucká Teplice čukvala zavalitá 1 ks
ZŠ s RVMPP Buzulucká Teplice lemur kata 1 ks
ZŠ s RVMPP Buzulucká Teplice výr velký 1 ks
ZŠ Vojnovičova, žáci 0- 3. tříd bazilišek zelený 1 ks
ZŠ Vojnovičova, žáci 0- 3. tříd piraňa Nattererova 1 ks
ZŠ Vojnovičova, žáci 0- 3. tříd sýček obecný 1 ks
ZŠ Vojnovičova, žáci 0- 3. tříd želva uhlířská 1 ks
Zuzana Unčovská, Ústí nad Labem želva annámská 1 ks
Žáci 4. A a 4. B ZŠ Velké Březno želva zubatá 1 ks
Žáci SŠ obchodu, řemesel, služeb a ZŠ Ústí n. L. čukvala zavalitá 1 ks
Žáci ZŠ Jitřní, Ústí nad Labem sova pálená 1 ks
Žáci ZŠ Jitřní, Ústí nad Labem tamarín bělohubý 1 ks
Žáci ZŠ Jitřní, Ústí nad Labem veverka Prévostova 1 ks

zimní sezóna: říjen - březen

od 9.00 do 16.00 h Dolní pokladna:

zavřeno Horní pokladna:

od 9.00 do 16.00 h Pavilony:

do 17.00 h Areál zoo:

více

zimní sezóna: říjen - březen

120 Kč Dospělí:

60 Kč Děti, studenti, důchodci:

310 Kč Rodinné vstupné (2 + 2):

více

Pomáháme přírodě