Tučňáci jdou do zoo!

Tučňáci jdou do zoo!

Dne 1. července 2016 byla odstartována reklamní a informační kampaň, jejíž výsledek potěší všechny návštěvníky naší zoo. Přestavbou bývalého lachtaního bazénu se tento prostor změní na africkou pláž a v expozici se zabydlí zcela nový živočišný druh, který naše zoo v minulosti nikdy nechovala. Jedná se o tučňáky, konkrétně o TUČŇÁKY BRÝLOVÉ.

Tento druh jsme zvolili s ohledem na to, že nepotřebuje speciální regulované klima vnitřní expozice, může obývat venkovní prostor a snáší středoevropské klima. Navíc je to druh, který žádná zoo ČR nechová, je zapsaný v Mezinárodní červené knize ohrožených druhů v kategorii EN (endangered = ohrožený) a jeho počty mají klesající trend.

Zahájili jsme jednání s koordinátorem EEP, kterým je Corinne Bos ze Zoo Amsterdam, a máme od ní příslib ke získání zvířat, ovšem záleží na tom, aby byl jejich nový domov vybudován co nejrychleji. Největší díl financí bychom chtěli získat od našeho zřizovatele – statutárního města Ústí nad Labem, ale MŮŽETE NÁM POMOCI I VY!

Jak na to? Je několik možností:

NÁKUP TUČŇÁČÍ SAMOLEPKY

Nákupem tučňáčí samopleky v hodnotě 100 (bronzová), 200 (stříbrná) nebo 500 (zlatá) korun, které jsou k dostání pouze v prodejně suvenýrů Sepilok v zoo či na informačním pultu Hypermarketu Globus v Trmicích. Dokonce můžete na vajíčko ze samolepky napsat své jméno a nalepit je na siluetu tučňáka umístěnou v Sepiloku.

INZERCE NA TUČŇÁČÍ PLÁŽI

Inzercí na tučňáčí pláži na bannerech obklopující budoucí expozici, možností je několik:

  1. Za reklamu na vajíčku tučňáka zaplatíte 5 000 korun a získáte kromě reklamní plochy také aktivní proklik na webu projektu a uvedeme vás ve vydání zpravodaje Střípky ze zoo, které vyjde po otevření expozice.
  2. Za reklamu na symbolickém tučňákovi o výšce 25 cm zaplatíte 10 000 korun a získáte kromě reklamní plochy také aktivní proklik na webu projektu, pozveme vás na slavnostní otevření a zde vám před celým světem srdečně poděkujeme. Kromě toho vás také uvedeme ve vydání zpravodaje Střípky ze zoo, které vyjde po otevření expozice.
  3. Za reklamu na symbolickém tučňákovi o výšce 50 cm zaplatíte 20 000 korun a získáte kromě reklamní plochy také aktivní proklik na webu projektu, pozveme vás na slavnostní otevření a zde vám před celým světem srdečně poděkujeme. Kromě toho vás také uvedeme ve vydání zpravodaje Střípky ze zoo, které vyjde po otevření expozice. A pozor, vaše jméno nebo logo společnosti bude po dobu jednoho roku umístěno na děkovné ceduli u pavilonu, a to už stojí za to.
  4. Za reklamu na symbolickém tučňákovi o výšce 75 cm zaplatíte 30 000 korun (můžete i více) a získáte kromě reklamní plochy také aktivní proklik na webu projektu, pozveme vás na slavnostní otevření a zde vám před celým světem srdečně poděkujeme. Kromě toho vás také uvedeme ve vydání zpravodaje Střípky ze zoo, které vyjde po otevření expozice. A pozor, vaše jméno nebo logo společnosti bude umístěno na děkovné ceduli u pavilonu. Navíc obdržíte 20 kusů volných vstupenek do naší zoo pro dospělou osobu, s platností jednoho roku. A to už teprve stojí za to!

Seznam partnerů

NÁKUP PUZZLE DÍLKU

DNÁKUP PUZZLE DÍLKU

Nákupem puzzle dílku na plánu nové expozice, samolepku o rozměru 7x7 cm v hodnotě 1 000 Kč s vaším jménem nebo názvem společnosti umístíme do půdorysu na banneru obklopující budoucí expozici.

REZERVACE ADOPCE

Rezervací adopce tučňáka brýlového v hodnotě 20 000 korun se už dnes zařadíte mezi naše adoptivní rodiče a získáte pravidelný informační servis o projektu (září, prosinec, březen), vaše jméno nebo název firmy bude uvedeno na webových stránkách projektu,  poděkujeme vám ve zpravodaji Střípky ze zoo v roce 2017 a pozveme vás na slavnostní otevření pavilonu včetně poděkování. A bonus? Adopce bude platit ještě celý rok po otevření expozice a vy si tak svoji permanentní vstupenku do zoo pro jednu osobu spolu s děkovnou adopční tabulkou s vaším jménem u expozice tučňáků budete moci vychutnat ještě déle než obvykle.

Adoptivní rodiče

NÁKUP PLYŠOVÉHO TUČŇÁKA

Nákupem plyšového tučňáka či jiného tučňáčího suvenýru v naší prodejně suvenýrů Sepilok ve správní budově zoo přistane na účtu tučňáků více finančních prostředků. Plyšového „pingvína“ si pak nezapomeňte vzít s sebou, až s námi půjdete novou expozici otvírat.

 

Zástupce zoo pro reklamní kampaň: Karel Sladký (725 559 503)

letní sezóna: duben - září

od 9.00 do 18.00 h Dolní pokladna:

od 9.00 do 18.00 h Horní pokladna:

otevřeny Pavilony:

do 19.00 h Areál zoo:

více

letní sezóna: duben - září

140 Kč Dospělí:

70 Kč Děti, studenti, důchodci:

370 Kč Rodinné vstupné (2 + 2):

více

Pomáháme přírodě