Napsali o nás

V zoo přišly na svět antilopy jelení

PŘÍRŮSTKY. V polovině října se v ústecké zoo narodila čtyři mláďata antilopy jelení. "U říjnových přírůstků bylo provedeno očkování a povinné čipování.

ZOO MÁ NOVÉHO NÁJEMNÍKA, IRBISE

PRVNÍ POHLED do svého nového domova vrhl nový člen ústecké rodiny velkých koček, irbis.

Rada podržela ředitele zoo

Ve funkci ředitele ústecké zoo Roman Končel zůstane. Radní ho neodvolali ani poté, co to v září doporučilo ústecké zastupitelstvo.

Mladý italský irbis se zabydluje v ústecké zoo

Ústecká zoologická zahrada přivítala nového obyvatele. Mladého samce irbise, který se narodil v květnu minulého roku v italském Parco Faunistico La Torbiera.

V ZOO PŘIŠLY NA SVĚT ANTILOPY JELENÍ

PŘÍRŮSTKY. V polovině října se v ústecké zoo narodila čtyři mláďata antilopy jelení. Již na jaře přišla na svět čtveřice mláďat, která byla zastoupena třemi samci a jednou samicí.

V ústecké zoo mají antilopy babyboom

V polovině října, v rozmezí šesti dnů, se v zoo narodila čtyři mláďata antilopy jelení. Tyto antilopy v ústecké zoo zaznamenávají odchovy dvakrát ročně. Už na jaře přišla na svět čtveřice mláďat, která...

FOTO: V ústecké zoo se narodili čtyři samečci antilopy jelení

V rozmezí šesti dnů v polovině října se v zoologické zahradě v Ústí nad Labem narodila čtyři mláďata antilopy jelení. Tyto antilopy v ústecké zoo zaznamenávají odchovy dvakrát ročně. Již na jaře přišla...

Rada podržela ředitele zoo

Ve funkci ředitele ústecké zoo Roman Končel zůstane. Radní ho neodvolali ani poté, co to v září doporučilo ústecké zastupitelstvo.

Radní neodvolali ředitele ústecké zoo. Musí ale napravit pochybení zjištěná kontrolami

Ředitel zoo v Ústí nad Labem Roman Končel zůstává ve funkci. Radní ho těsnou většinou neodvolali. To požadovala většina zastupitelů kvůli velkému množství pochybení, které zjistily opakované kontroly.

Ředitel ústecké zoo odvolán nebyl

Na místě ředitele Zoologické zahrady Ústí nad Labem i nadále zůstává Roman Končel. Ústečtí radní se zabývali jeho odvoláním na doporučení zastupitelstva města. To projednalo v září výsledky mimořádné kontroly,...

Ústecká zoo pod drobnohledem komise: Licenční kontrola dopadla na jedničku

Organizace musí každé dva roky projít licenční kontrolou, jejímž úkolem je posoudit dodržování veškerých daných podmínek.

zimní sezóna: říjen - březen

od 9.00 do 16.00 h Dolní pokladna:

zavřeno Horní pokladna:

od 9.00 do 16.00 h Pavilony:

do 17.00 h Areál zoo:

více

zimní sezóna: říjen - březen

120 Kč Dospělí:

60 Kč Děti, studenti, důchodci:

310 Kč Rodinné vstupné (2 + 2):

více

KOUPIT VSTUPENKY ONLINE

Pomáháme přírodě