Omezení provozu zoo

Omezení provozu zoo

Ústecká zoologická zahrada v návaznosti na vyhlášení nouzového stavu v České republice zavádí několik změn, aby ochránila své zaměstnance, chovaná zvířat a návštěvníky.

Od dnešního dne až do odvolání budou uzavřeny všechny pavilony a vnitřní expozice. Týká se to pavilonu exotária, pavilonu šelem, pavilonu slonů a pavilonu orangutanů. Jde o bezpečnostní opatření přijaté v souladu s rozhodnutím Bezpečnostní rady státu a s ohledem na skutečnost, že nouzový stav neumožňuje shromažďování více jak 30 osob. Současně jsou zrušeny všechny pravidelné předváděcí akce se zvířaty a jsou zavedena zvýšená hygienická opatření na toaletách. Provoz ostatních části zoo, tedy především venkovních expozic zůstává prozatím beze změn.
 
Veškeré akce pro veřejnost naplánované do 30. dubna jsou zrušeny. Slavnostní zahájení sezóny je předběžně přeloženo na sobotu 23. května 2020, kdy veřejnosti představíme nově zrekonstruované expozice v pavilonu exotária s novými obyvateli. Dění v nepřístupných částech zoo můžete sledovat prostřednictvím příspěvků na našem facebookovém profilu, kde budeme i nadále informovat o novinkách. 
 
Vzhledem k aktuální situaci žádáme návštěvníky, aby zvážili či odložili svou návštěvu zejména v případě, kdy sami pociťují příznaky onemocnění.
 
Všem příznivcům naší zoo děkujeme za pochopení.
 

zveřejněno: pátek 13. března 2020 | Nikola Roštejnská

zimní sezóna: listopad - únor

od 9.00 do 16.00 h Dolní pokladna:

od 9.00 do 16.00 h Horní pokladna:

od 9.00 do 16.00 h Pavilony:

do 17.00 h Areál zoo:

více

zimní sezóna: listopad - únor

100,- Kč Dospělí:

50,- Kč Děti, studenti, důchodci:

270,- Kč Rodinné vstupné (2 + 2):

více

KOUPIT VSTUPENKY ONLINE

Pomáháme přírodě