Ukončení spolupráce s NF Folivora

Ukončení spolupráce s NF Folivora

Zoologická zahrada Ústí nad Labem oficiálně ukončuje spolupráci s Nadačním fondem Folivora a doporučuje všem dárcům, kteří chtěli naši zoo podpořit, aby si zažádali nadační fond o navrácení poskytnutých finančních prostředků.

V roce 2017 byl založen Nadační fond Folivora, jehož účelem je podpora projektů a aktivit v oblasti rozvoje zoologických zahrad v České republice. Jedná se o podporu v oblastech, jako je například zlepšení životních podmínek chovaných zvířat, vytváření podmínek pro stavbu a rekonstrukce pavilonů nebo o projekty podporované zoologickou zahradou. Naše zoologická zahrada i přes četné žádosti ke dnešnímu dni neobdržela od Nadačního fondu Folivora žádné finanční prostředky, proto se s ním rozhodla oficiálně ukončit spolupráci.

„Po jednání se zástupci nadačního fondu se nezdá, že by se situace změnila, neboť z jejich strany není vůle zoologické zahradě finanční dary poskytnout. Nyní podnikáme kroky k získání oprávněných finančních prostředků. V návaznosti na danou situaci doporučuje všem dárcům, kteří měli snahu o podporu zoologických zahrad, aby zažádali nadační fond o navrácení poskytnutých finančních prostředků,“ komentuje ředitel zoo MVDr. Dušan Usvald.

zveřejněno: pátek 5. února 2021 | MVDr. Dušan Usvald

zimní sezóna: listopad - únor

od 9.00 do 16.00 h Dolní pokladna:

od 9.00 do 16.00 h Horní pokladna:

od 9.00 do 16.00 h Pavilony:

do 17.00 h Areál zoo:

více

zimní sezóna: listopad - únor

100,- Kč Dospělí:

50,- Kč Děti, studenti, důchodci:

270,- Kč Rodinné vstupné (2 + 2):

více

KOUPIT VSTUPENKY ONLINE

Pomáháme přírodě