Zoo Ústí nadl Labem Zoo Ústí nadl Labem

Výhodná návštěva tří zoo

Výhodná návštěva tří zoo

Od 1. dubna letošního roku mají návštěvníci Ústeckého kraje (ale nejen oni) možnost navštívit tři zoologické zahrady, tedy naši, děčínskou a chomutovskou, za výhodné vstupné. Projekt Jeden kraj – tři různé zoo totiž pokračuje i v letošním roce.

Díky nákupu společné vstupenky, která je určena samostatně buď dospělým nebo dětem, je možné navštívit všechna tři zajímavá místa za cenu, která je o desítky korun levnější než běžné vstupné. Pro dospělého činí 260 Kč a pro děti je to 140 Kč, návštěvníci si tuto vstupenku nemohou zakoupit jinde než v pokladnách příslušných zoologických zahrad. Při nákupu a návštěvě každé zoo získá majitel dárek v podobě magnetky. Její motiv (zvíře) je v každé zoo jiný, ale grafické provedení je stejné, takže vlastně půjde o originální sérii. Společná vstupenka má zároveň podobu pohlednice, kterou lze pak poslat poštou. Kromě toho při návštěvě každé zoo získá příchozí na vstupenku razítko, a pokud se mu podaří navštívit všechny tři zahrady do 31. října 2017, bude zařazen do slosování o ceny. Hlavní výhrou bude víkendový pobyt v lázních Teplice.

Vzhledem k tomu, že každá zoo má jiný charakter, chová jiná zvířata a má jinou nabídku aktivit, je každá návštěva specifická a jedinečná. Co se týče vzdálenosti, jsou všechny tři zoo dobře dostupné, ať již pro obyvatele Ústeckého kraje či pro ty, kteří zde tráví svoji dovolenou. Tento tip na výlet je určen hlavně pro letní sezónu, ale skutečným limitem (kromě možnosti být zařazen do slosování) je konec roku 2017.

Celou kampaň podpořil stejně jako v loňském roce Ústecký kraj na svém turistickém portále Brána do Čech. Logo projektu, který propaguje čtyři destinační regiony kraje, se opět objevuje na všech materiálech i na vstupenkách.

zveřejněno: 2. dubna 2017 | Věra Vrabcová

letní sezóna: duben - září

od 9.00 do 18.00 h Pokladny zoo:

od 9.00 do 18.00 h Pavilony:

do 19.00 h Areál zoo:

V březnu je horní pokladna otevřena pouze během víkendů.

více

letní sezóna: duben - září

120,- Kč Dospělí:

60,- Kč Děti, studenti, důchodci:

310,- Kč Rodinné vstupné (2 + 2):

více

Pomáháme přírodě